Notowania

sprzedaż
02.03.2009 16:10

Ostatnie 24 godziny dla startupów

Północ trzeciego marca to ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń na warszawski Mini Seedcamp

Podziel się
Dodaj komentarz

Północ trzeciego marca to ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń na warszawski Mini Seedcamp.

Niewiele ponad 24 godziny pozostały na zgłoszenie projektów internetowych na Mini Seedcamp w Warszawie, międzynarodowy konkurs na dobrze zapowiadający się startup. Finaliści, którzy spotkają się 18 marca br. w siedzibie Agory, mogą powtórzyć sukces zwycięzców ostatniej, lutowej edycji Mini Seedcamp z Paryża. Prócz zdobycia niezbędnego doświadczenia, zwrócili oni także uwagę międzynarodowych inwestorów.

Zainteresowani uczestnictwem w Mini Seedcamp mają jeszcze czas do północy trzeciego marca 2009, aby zgłosić swój projekt na stronie http://seedcamp.com/pages/warsaw09.

Warszawską imprezę poprzedziły wcześniejsze regionalne edycje Seedcampu w Tel Awiwie i Paryżu. Podczas odbywającego się 24 lutego w stolicy Francji Mini Seedcampu wyłoniono aż pięciu zwycięzców, którzy mają teraz szansę na uzyskanie dofinansowania projektu z rąk międzynarodowych inwestorów. Są to:

* **Art and You** - www.artandyou.com - to serwis, którego założeniem jest zostać miejscem spotkań dla miłośników sztuki w Internecie. Jego celem jest umożliwienie jak najszerszego kontaktu artystów, właścicieli galerii i dystrybutorom dzieł sztuki z publicznością.
* **Brainient** - www.brainient.com - twórcy określają ten projekt jako "Wordpress dla filmów online". To platforma umożliwiająca publikowanie, dystrybucję i sprzedaż filmów bez konieczności zakładania specjalnych indywidualnych serwisów.
* **Kwaga** - www.kwaga.com - aplikacja usprawniająca działania poczty elektronicznej. Dokonuje także na bieżąco sortowania i umożliwia szybkie przejrzenie otrzymanej poczty. Dzięki temu przywraca porządek i szybkość posługiwania się kontem e-mail.
* **MxM** - www.m--x--m.net - projekt umożliwia firmom skuteczniejszą dystrybucją maili. Dzięki niej nie tylko nie są uznawane za SPAM, ale efektywniej dostarczane do odpowiednich odbiorców
* **Wozaik** - www.wozaik.com - serwis ten umożliwia dynamiczne zarządzanie swoimi ulubionymi miejscami w sieci. Za jego pomocą można wycinać części stron, umieszczać na swoim profilu i dzielić się z nimi ze znajomymi.

Kolejne imprezy z cyklu Mini Seedcamp odbędą się w Warszawie, Londynie, Helsingborgu, Ljubljanie i Berlinie.

Podczas warszawskiego spotkania twórcy startupów prócz prezentacji swoich projektów będą mieli okazję na rozmowy i wymianę doświadczeń z mentorami - uznanymi specjalistami branży IT z Polski i Europy. Najlepsi z finalistów mają także szansę na przedstawienie startupów podczas Seedcamp Week w Londynie. W zeszłym roku wśród finalistów tej imprezy pojawiły się dwa projekty z Polski - Adtaily.com i Szuku.pl.

Partnerami Mini Seedcampu w Warszawie są portal Gazeta.pl oraz Aula Polska. W serwisie Interaktywnie.com znajdziecie pełną relację z imprezy oraz prezentację zwycięzkich startupów.

Tagi: sprzedaż, serwis, platforma, projekt, zarządzanie, online, konkurs, mini, sukces, lutego, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz