Notowania

wyniki
06.03.2009 12:10

Ostatnie 4 dni ściągania bez końca

Jeszcze tylko 4 dni można bez żadnych zobowiązań pobierać pełną wersję ebooka w ramach akcji „Ściągnij i przeczytaj, zanim zapłacisz” organizowanej przez Wydawnictwo Złote Myśli.

Podziel się
Dodaj komentarz

Jeszcze tylko 4 dni można bez żadnych zobowiązań pobierać pełną wersję ebooka w ramach akcji "Ściągnij i przeczytaj, zanim zapłacisz" organizowanej przez Wydawnictwo Złote Myśli przy wsparciu 10 patronów: Dziennik Internautów, E-biznes, Expertia.pl, Interaktywnie.com, Kobiety.pl, Marketing & more, Marketing w praktyce, Nowoczesna Firma, PROFEO oraz Rynek Książki.

Powoli kończy się trwająca cały miesiąc, od 9. lutego do 9. marca, już druga edycja akcji, polegająca na możliwości pobierania ebooka "Sukces a praca", zanim zainteresowany zdecyduje się "czy", a jeśli tak to "ile" zamierza się za niego zapłacić.

Do tej pory Złote Myśli odnotowały ponad 12,5 tys. pobrań publikacji ze strony akcji, a całość opiera się na niepisanej dżentelmeńskiej umowie między Wydawnictwem a odbiorcami publikacji. Klienci pobierają publikację, czytają, oceniają, jakie korzyści i jak wartościową wiedzę z niej wynieśli a wtedy decydują, czy chcą zapłacić za nią jedną z trzech proponowanych kwot - 5, 20, 30 zł czy jednak nie są zadowoleni i zapłacić nie zamierzają.

Druga edycja rozpoczęła się niedawno, ostateczne wyniki akcją będą znane kilka tygodni po jej zakończeniu. Zatem trudno jeszcze ocenić, jakie ostatecznie one będą. Już teraz można jednak stwierdzić, że pozytywna odpowiedź wśród społeczeństwa na promowanie takiej dystrybucji książek jest. Nikt przecież nie lubi kupować przysłowiowego "kota w worku".

"Mottem Wydawnictwa jest hasło "Bliżej sukcesu", które swoimi publikacjami Złote Myśli już od 5 lat promują. Ta akcja i ta publikacja jest kolejną pozytywną zachętą z naszej strony, skierowaną do wszystkich, którzy chcą odpowiednio pokierować swoim sukcesem, zarówno życiowym jak i zawodowym. Dlatego najbardziej zadowalają pozytywne opinie Czytelników, dotyczące publikacji "Sukces a praca", które do nas spływają." - komentuje Mateusz Chłodnicki, prezes Wydawnictwa.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: wyniki, praca, rynek, książki, edycja, wydawnictwo, wydawnictwa, hasło, strony, znane, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz