Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
firma
12.02.2009 12:10

Oświadczenie PBI w sprawie badań Megapanel PBI/Gemius

Szef PBI wyjaśnia zamieszanie, związane z informacją prasową z 30 stycznia.

Podziel się
Dodaj komentarz

Szef PBI wyjaśnia zamieszanie, związane z informacją prasową z 30 stycznia.

Niektórzy odbiorcy naszej informacji prasowej odczytali, iż przyczyną niedostosowania badania Megapanel PBI/Gemius do potrzeb polskiego rynku są zaniechania po stronie Gemius. Pragniemy wyjaśnić, że tak nie jest i nie było to intencją publikacji prasowej. W toku naszej współpracy, trwa ciągły proces wzajemnej wymiany poglądów mający na celu wprowadzenie konstruktywnych zmian w badaniu.

PBI korzysta z doświadczeń Gemius, który jako firma badawcza realizuje badania na rynkach europejskich. Badania te zawierają już rozwiązania odpowiadające na część postulatów przywoływanych w informacji prasowej (wcześniejsza publikacja wyników, badania wideo, transparentność).

Gemius korzysta także z doświadczeń członków PBI, zrzeszających największych wydawców internetowych. PBI oraz Gemius wymieniły się wzajemnie propozycjami zmian w badaniu, a współpraca obu podmiotów to proces wzajemnej inspiracji który ma jeden cel: wprowadzenie konstruktywnych zmian w prowadzonym badaniu.

PBI wyraża nadzieję, iż w niedługim czasie wspólne wysiłki obu podmiotów zaowocują w sposób dostrzegalny i korzystny dla wszystkich uczestników rynku.

źródło: Informacja prasowa

Tagi: firma, proces, badania, współpraca, szef, gemius, oświadczenie, największych, megapanel, pbiemius, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz