Notowania

Przejdź na
firma
23.04.2009 01:00

Palm Pre - doczekamy się?

Na początku roku, na targach CES w Las Vegas firma Palm zapowiedziała wprowadzenie nowego smartfona - Pre. Czas, jaki mija od tamtej pory stale działa na jego niekorzyść.

Podziel się
Dodaj komentarz

Na początku roku, na targach CES w Las Vegas firma Palm zapowiedziała wprowadzenie nowego smartfona - Pre. Czas, jaki mija od tamtej pory stale działa na jego niekorzyść.

Od tamtej chwili minęły już bowiem ponad 4 miesiące (premiera została zapowiedziana na pierwszą połowę 2009 roku), a Palm Pre nadal nie został oficjalnie przedstawiony. Co gorsza, Apple zadeklarowało już wypuszczenie najnowszego modelu iPhone na przełomie lipca i sierpnia. Może się więc okazać, że nawet spore zainteresowanie konsumentów i buzz, jaki zdążył się już wytworzyć wokół premiery Pre, wkrótce zacznie wygasać.

Komentatorzy są również zgodni, że jak najszybsze wprowadzenie Pre na rynek urządzeń mobilnych jest jeszcze większym priorytetem dla sieci Sprint, która włączy go do swojej oferty. Operator sieci trzeciej generacji, który niedawno w swojej reklamie wykorzystał serwis Twitter, stracił w ostatnim kwartale ponad milion klientów i jak najszybciej potrzebuje medialnego szumu i argumentu w walce z konkurencją. Tym samym bardzo prawdopodobne wydaje się być odsłonięcie, opartego na platformie Web OS smartfona już na początku maja.

Szacowany koszt urządzenia to 179-200 dolarów w dwuletniej umowie abonamentowej. Funkcjonalnością i przeznaczeniem ma się on wkomponować pomiędzy rozrywkowego iPhone'a i biznesowego BlackBerry.

Źródło: Advertising Age

Tagi: firma, rynek, serwis, sieci, urządzenia, apple, iphone, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz