Notowania

polska
02.06.2009 12:10

Panorama Firm wciąż na czele

Wyszukiwarka teleadresowa www.pf.pl zanotowała rekordowe wyniki. Według marcowego badania Megapanel PBI/Gemius odwiedziło ją ponad 3,4 mln Internautów.

Podziel się
Dodaj komentarz

Wyszukiwarka teleadresowa www.pf.pl zanotowała rekordowe wyniki. Według marcowego badania Megapanel PBI/Gemius odwiedziło ją ponad 3,4 mln Internautów.

W serwisie jest już również ponad 60 000 recenzji - opinii użytkowników strony dotyczących firm, produktów oraz usług. Pf.pl to lider w kategorii wyszukiwarek teleadresowych, zajmuje również silną pozycję wśród tzw. "Top 20" polskich witryn internetowych.

Baza danych Panorama Firm dostępna w serwisie zawiera ponad 1.500.000 rekordów i jest największą na rynku. Odwiedzający stronę mogą również zlokalizować konkretny adres na mapie - www.mapa.pf.pl i skorzystać z wielu dostępnych funkcjonalności, np. "szukaj w pobliżu", "zaplanuj trasę" , "mapa na Twojej stronie" czy "dodaj recenzję".

W kategorii "wyszukiwarki teleadresowe" bezpośredni konkurenci www.pf.pl to zumi.pl (ponad 3,2 mln użytkowników), pkt.pl (prawie 3 mln użytkowników) oraz yellowpages.pl (ponad 1,5 mln użytkowników). Jest również jedynym serwisem yellow pages, który znalazł się wśród tzw. "Top 20" czyli najbardziej popularnych stron www w Polsce.

- Wdrożyliśmy nową wersję naszej wyszukiwarki, która jest bardziej funkcjonalna, nowoczesna i intuicyjna. Cały czas pracujemy nad jej usprawnieniem, po to, by zaspokajać potrzeby naszych klientów i użytkowników. Wynik marcowego badania Megapanel jest dla nas sygnałem, że Internauci śledzą nasze działania i pozytywnie na nie reagują - mówi Piotr Dębski, Business Development Manager w Eniro Polska.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: polska, rynku, wyniki, polsce, badania, firm, internauci, wyszukiwarka, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz