Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
polska
05.03.2009 16:10

Pierwsza impreza z cyklu IAB Konferencje

Skuteczne wykorzystanie Internetu w branży nieruchomości, jest pierwszą konferencją z cyklu IAB konferencje, która odbędzie się 20 kwietnia 2009 roku, w Radisson SAS Centrum Hotel w Warszawie....

Podziel się
Dodaj komentarz

Skuteczne wykorzystanie Internetu w branży nieruchomości, jest pierwszą konferencją z cyklu IAB konferencje, która odbędzie się 20 kwietnia 2009 roku, w Radisson SAS Centrum Hotel w Warszawie. Organizatorem jest Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska.

IAB Konferencje to pierwszy w Polsce cykl konferencji, podczas którego specjaliści branży internetowej będą mogli zaprezentować najnowsze i najskuteczniejsze rozwiązania w dziedzinie reklamy internetowej w branżach: nieruchomości, motoryzacyjnej, finansowej, farmaceutycznej, czy FMCG.

Celem jest zaprezentowanie Internetu jako medium wspomagającego rozwój biznesu oraz skutecznego wykorzystania Marketingu Interaktywnego do osiągnięcia celów wizerunkowych oraz sprzedażowych. Imprezy tego typu to także doskonała okazja do budowania i umacniania partnerskich relacji między przedstawicielami branży internetowej a marketerami.

Na IAB Konferencje organizatorzy zapraszają przedstawicieli agencji nieruchomości, deweloperów, osoby decyzyjne w firmach: dyrektorów/ kierowników marketingu oraz sprzedaży, dla których dedykowany jest cykl IAB Konferencje.

Miejsce: Radisson SAS Centrum Hotel, ul. Grzybowska 24, Warszawa
Data: 20.04.2009
Więcej informacji: http://iabkonferencje.pl/nieruchomosci

Źródło: Informacja Prasowa

Tagi: polska, branży, polsce, reklamy, 2009, rozwój, związek, hotel, centrum, marketingu, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz