Notowania

serwis
09.04.2009 01:00

Pierwszy projekt SMI z IDMnet

SMI i IDMnet przygotowały wspólnie serwis www.bajkowa-pisanka.pl. Na stronie wszyscy internauci mogą składać pozytywne życzenia wielkanocne i przesyłać je swoim znajomym. Akcji towarzyszy konkurs.

Podziel się
Dodaj komentarz

SMI i IDMnet przygotowały wspólnie serwis www.bajkowa-pisanka.pl. Patronami pisanki są TESCO i Knorr. Na stronie wszyscy internauci mogą składać pozytywne życzenia wielkanocne i przesyłać je swoim znajomym. Akcji towarzyszy konkurs.

Grafika serwisu prezentuje pozytywny, kolorowy, sielankowy świat, a przewodnie hasło akcji to: "Niech będzie bajkowo!". Za pośrednictwem strony każdy internauta może dodać pozytywne życzenie do bajkowej pisanki i przesłać je swoim znajomym.

Akcji towarzyszy konkurs na najpopularniejsze życzenia, które zostaną wyłonione w głosowaniu internautów. Głosowanie i dodawanie życzeń będzie trwało do wtorku 14 kwietnia do godz. 12:00. Finał akcji planowany jest na 21 kwietnia. Zwycięzcy otrzymają nagrody - m.in. bony towarowe TESCO, filmy DVD i płyty audio.

Bajkowa pisanka została przygotowana przez SUPERMEDIA Interactive (wdrożenie strony) oraz IDMnet (promocja). Patronami strony są: TESCO i Knorr.

Bajkowa pisanka to pierwszy projekt realizowany przez SMI i IDMnet w ramach podjętej w kwietniu strategicznej współpracy.

Źródło: SUPERMEDIA Interactive

Tagi: serwis, bony, promocja, projekt, internauci, konkurs, głosowanie, filmy, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz