Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
internet
10.11.2009 10:02

Piotr Falenta na czele nowego działu NuOrder

Agencja NuOrder stworzyła wyspecjalizowany pion technologiczny - Labs, odpowiedzialny za narzędzia wspierające działania marketingu zintegrowanego, zarządzanie społecznościami internetowymi i konsumenckimi bazami danych.

Podziel się
Dodaj komentarz

- Powstanie Labs to efekt zauważonej przez nas niszy w segmencie systemów i narzędzi skutecznego oraz mierzalnego zarządzania społecznościami internetowymi lub konsumenckimi bazami danych. W tej chwili pion proponuje skalowalne do indywidualnych potrzeb klienta i mierzalne rozwiązania z zakresu systemu e-mailingowego oraz eCRM - mówi Krzysztof Winnik, CEO NuOrder.

Nowym działem pokieruje Piotr Falenta - eMarketing services manager, do tej pory związany z międzynarodowym inkubatorem serwisów społecznościowych – Rate Solutions. Piotr Falenta zarządzał strategią e-mail marketingu grupy Rate Solutions w 28 krajach (Europa i Azja). Był także odpowiedzialny za budowę wolumenu bazy poprzez akcje aktywizujące serwisy Rate Solutions. Falenta zajmował się rozwojem e-usług dla azjatyckich i europejskich oddziałów firmy oraz pracował nad projektami Rate w Brazylii i Arabii Saudyjskiej. Falenta ma doświadczenie we współpracy z takimi markami jak Canon, Coca-Cola, L’Oreal, Lipton, Motorola, Samsung, czy Statoil.

- Internet przestał już być zagadką i polem do losowych działań. Obecnie jesteśmy zalewani tysiącami danych o naszych konsumentach i ich zachowaniach w sieci. Przewagę zdobędzie ten, kto będzie umiał zanalizować tę wiedzę i wyciągnąć z niej wnioski. Labs, wprowadzając do Polski nowe technologie zarządzania społecznościami, daje firmom narzędzia pozwalające w prosty sposób budować przewagę konkurencyjną - mówi Piotr Falenta, eMarketing Services Manager, kierujący Labs w agencji NuOrder.

Źródło: NuOrder

Tagi: internet, serwis, system, akcja, budowa, polski, sieci, marketing, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz