Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
spółki
03.02.2009 18:10

Płatności przez Internet w komórce

Mobiltek uruchomił platformę płatności mobilnych za pośrednictwem WAP Premium. System pozwoli administratorom serwisów WWW udostępnić swoim klientom alternatywny sposób płacenia za usługi, podczas...

Podziel się
Dodaj komentarz

Mobiltek S.A. uruchomił platformę płatności mobilnych za pośrednictwem WAP Premium. System pozwoli administratorom serwisów WWW udostępnić swoim klientom alternatywny sposób płacenia za usługi, podczas przeglądania stron na telefonie komórkowym.

Platforma WAP Premium stanowi uzupełnienie dotychczasowej oferty firmy - SMS Premium oraz IVR Premium. Usługa jest skierowana do wszystkich administratorów internetowych serwisów mobilnych - podaje Dorota Ubysz, Prezes spółki.

System może być wykorzystany do zakupu wszystkich usług multimedialnych na telefon komórkowy, które są dostępne w internecie. Wykorzystanie platformy pozwala więc na rozszerzenie dostępnych kanałów płatności w serwisach WWW.

WAP Premium cechuje się bardzo szybką i prostą procedurą realizacji płatności, która jest dokonywana poprzez kliknięcie w specjalny link, który znajduje się na stronie internetowej w telefonie. Z funkcjonalnego punktu widzenia, platforma powinna działać jako podstawowy kanał płatności w serwisach mobilnych,

Źródło: Mobiltek

Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz