Notowania

Przejdź na
polska
24.06.2009 15:10

Podsumowanie IAB Update

17 czerwca w warszawskim klubie Piekarnia odbył się kolejny IAB Update. Na spotkaniu pojawiło się wiele osób aktywnie działających w samym Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska, ale...

Podziel się
Dodaj komentarz

17 czerwca w warszawskim klubie Piekarnia odbył się kolejny IAB Update. Na spotkaniu pojawiło się wiele osób aktywnie działających w samym Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska, ale również osoby które od lat wyznaczają trendy i kierunki rozwoju w polskiej branży internetowej.

Na wstępie wręczono certyfikaty "Użyteczna strona", które potwierdzają jakość i użyteczność witryn www.

Po wręczeniu certyfikatów rozpoczął się ciąg kilkunastu wystąpień, podczas których prezentowano wykorzystanie video online w najróżniejszych aspektach.

Fot. Krystian Szczęsny - PRactions

Na spotkaniu pojawiło się również wielu marketerów, którzy w swoich kampaniach dopiero zaczynają powoli wykorzystywać tą formę obecności w sieci. Właśnie do nich skierowane były prezentacje pokazujące ilość zalet video online i pomysły na jego wykorzystanie.

Po prezentacjach rozpoczęła się integracja branży. Jak zwykle zabawa trwała do późnych godzin nocnych. Tym razem czas uprzyjemniały uczestnikom 2 dymiące grille na patio Piekarni. W evencie wzięło udział ponad 450 osób.

Fot. Krystian Szczęsny - PRactions

Organizatorem spotkania był Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska, współorganizatorem Nowoczesna Firma. Sponsorem Głównym była Agencja SOINTERACTIVE.

Więcej zdjęć z IAB Update.

Patronat medialny nad imprezą objęło Interaktywnie.com

Źródło: PRactions

Tagi: polska, branży, sieci, polski, kampania, jakość, strona, video, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz