Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
użytkownicy
28.10.2009 20:04

Podzieli się fortuną z Wykopowiczami?

Od kilku godzin serwery Wykop.pl przeżywają gorące chwile. Wszystko za sprawą jednego z użytkowników, który rzekomo trafił szóstkę w totka, a część wygranej chce rozdać wśród społeczności Wykopu. Informacja została "wykopana" już ponad 4500 razy i skomentowana przez ponad 1000 osób.

Podziel się
Dodaj komentarz

Tajemniczy użytkownik, który nie chce podawać swojego stałego nicku na Wykopie (informacja dodana z konta "wygranylot") zdradza, że jeszcze przed sprawdzeniem wyników postanowił oddać ćwierć ewentualnej wygranej na cele charytatywne, a kolejne 25% rozdysponować wśród społeczności Wykopu. Nagroda zostanie podzielona wśród wszystkich, którzy w ciągu tygodnia wykopią informację szczęśliwca. Użytkownicy tłumnie rzucili się do wykopywania i do tej pory zrobiło to już ponad 4500 osób.

Czy jednak informacja nie jest tylko sprytnym eksperymentem społecznym lub po prostu żartem znudzonego Wykopowicza? To okaże się za tydzień, gdy - jak zapowiada - opublikuje kolejną informację, tym razem podsumowującą akcję.

35-latek z dwójką dzieci (jak sam o sobie pisze) nie będzie brać pod uwagę osób, które utworzyły konta w ciągu ostatnich 30 dni.

Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz