Notowania

wybory
08.06.2009 12:16

Politycy biją rekordy oglądalności na Onecie

Przygotowana przez Onet galeria prywatnych zdjęć polskich polityków sprzed 20 lat, okazała się hitem, przygotowanego przez Onet, specjalnego serwisu na 20-lecie wyborów z ’89 roku.

Podziel się
Dodaj komentarz

*Przygotowana przez Onet galeria prywatnych zdjęć polskich polityków sprzed 20 lat, okazała się hitem przygotowanego przez Onet specjalnego serwisu na 20-lecie wyborów z ’89 roku. W ciągu całego dnia serwis odnotował 34 miliony odsłon. To drugi w historii Onetu wynik oglądalności. *

- Do pobicia dziennego rekordu oglądalności z czasów huraganu "Emma", zabrakło ok. 100 tysięcy odsłon. Przygotowując się do publikacji różnych materiałów z okazji obchodów 20-lecia wyborów, zastanawialiśmy się co najbardziej spodoba się internautom. Nad galerią pracowaliśmy od kilku tygodni, namawiając polityków do udostępnienia nam swoich zdjęć. Okazało się, że ten pomysł był przysłowiowym strzałem w "10" - mówi Marek Dziewięcki, dyrektor wydawniczy Onetu. - Wczorajsza rekordowa oglądalność przekłada się na dobry wynik całego tygodnia, lepszy niż np. tygodniowa oglądalność podczas wyborów z 2008 r. - dodaje Piotr Urbanik, wydawca serwisu "Wiadomości".

W galerii swoje zdjęcia sprzed 20 lat udostępnili m.in. Radosław Sikorski, Przemysław Gosiewski, Grzegorz Schetyna, Bronisław Komorowski, Julia Pitera, Ryszard Czarnecki, Grzegorz Napieralski i Wojciech Olejniczak. Część zdjęć pochodziła z archiwum PAP.

Cały magazyn z 4 czerwca jest do obejrzenia tutaj: www.onet.pl/48,8599,magazyn_detal.html

Źródło: Onet.pl

Tagi: wybory, serwis, sikorski, komorowski, gosiewski, polski, olejniczak, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz