Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
polska
31.07.2009 09:35

Polska agencja wkracza do...Polski

MSM Studio, polsko-holenderski dostawca ilustracji i animacji, po dwóch latach działalności w Beneluksie i Wielkiej Brytanii rozpoczyna ekspansję w innych krajach Europy, w tym w Polsce.

Podziel się
Dodaj komentarz

*MSM Studio, polsko-holenderski dostawca ilustracji i animacji, po dwóch latach działalności w Beneluksie i Wielkiej Brytanii rozpoczyna ekspansję w innych krajach Europy, w tym w Polsce. *

Firma MSM Studio, powstała jako agencja oferująca polski "artwork" (czyli głównie ilustracje i animacje), w tym roku swoją działalność postanowiła poszerzyć na inne rynki europejskie, w tym także polski. Do tej pory główni klienci agencji pochodzili z Wielkiej Brytanii, Holandii i Beneluksu.

- Wybór tych akurat rynków był prozaiczny: ja wcześniej pracowałem w firmie obsługującej m.in. rynek brytyjski, a z kolei mój wspólnik Mark van Vliet zna Belgię i Holandię, bo z tych stron pochodzi i tam przez lata pracował- do Polski wchodzimy dopiero teraz, ponieważ najpierw chcieliśmy się sprawdzić na rynkach, które znamy - tłumaczy Marcin Milancej, partner i współtwórca MSM Studio.

Agencja świadczy usługi przede wszystkim na rzecz firm z branży reklamowej i wydawniczej - specjalizuje się w ilustracji reklamowej i dziecięcej oraz w animacjach i ilustracjach 3D i Flash, oferując m.in. zasoby graficzne przeznaczone do użytku w drukowanych i elektronicznych publikacjach medycznych. MSM Studio posiada dwa biura: w Gdańsku i Karlsruhe w Niemczech.

- W zakresie grafiki reklamowej nasza działalność polega na realizacji projektów prowadzących do powstania ilustracji lub animacji reklamowych. W różny sposób współpracuje z nami ok. 40 uznanych ilustratorów, designerów i animatorów, co pozwala nam oferować niespotykaną na rynku polskim paletę technik graficznych i stylów: od prac hiperrealistycznych, przez ilustracje dziecięce aż do komiksu - współpracując z nami, klient zyskuje nie tylko wysokojakościową grafikę reklamową, ale oszczędza też czas i pieniądze, bowiem to my bierzemy na siebie ciężar prowadzenia projektu i dokonywania wszelkich rozliczeń - podkreśla Marcin Milancej.

- Nie ma żadnego powodu, aby założona w Polsce firma obsługiwała klientów wyłącznie spoza tego kraju - mówi Mark van Vliet, partner i współtwórca firmy.

Tagi: polska, rynek, branży, praca, pieniądze, polski, strona, projekt, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz