Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Polska premiera HTC Magic

0
Podziel się

Orange wprowadza na polski rynek najnowszy smartfon oparty na platformie Google Android - HTC Magic.

bEieSNmd

Orange wprowadza na polski rynek najnowszy smartfon oparty na platformie Google Android - HTC Magic.

Telefon będzie dostępny w ofercie dla firm razem z nowymi planami taryfowymi Oferta z Internetem. Klienci indywidualni będą mogli kupować go z planami abonamentowymi i usługą Orange Free.

bEieSNmf

Magic, to najnowszy produkt firmy HTC - znanego z wysokiej jakości i innowacyjności producenta zaawansowanych, wielofunkcyjnych telefonów komórkowych. Jest już drugim telefonem HTC działającym na platformie Android, dostępnym w globalnej ofercie Orange. W odróżnieniu od poprzednika HTC Magic wyposażono w wygodną klawiaturę wyświetlaną na dużym ekranie dotykowym. Oprócz tego telefon jest wyposażony w aparat fotograficzny 3,2 Mpix oraz GPS.

Magic oprócz licznych funkcji multimedialnych zapewnia użytkownikowi łatwe a zarazem komfortowe korzystanie z zasobów Internetu. Zastosowany w telefonie system operacyjny Android umożliwia pobieranie widgetów i aplikacji z dostępnego w sieci Android Market. Dzięki temu każdy użytkownik może nie tylko zmienić wygląd telefonu, ale także rozszerzyć jego funkcje i możliwości, dopasowując urządzenie do własnych potrzeb i upodobań.

Bardzo istotnym z punktu widzenia użytkownika jest także bezpośredni, zintegrowany z interfejsem telefonu dostęp do popularnych serwisów, takich jak Google Search, Mapy Google, kalendarz Google, Gmail czy Youtube.

HTC oficjalnie zaprezentowało następcę G1 w połowie lutego. Kilka dni temu podczas konferencji Google I/O w San Francisco, Google rozdało zgromadzonym deweloperom 4000 urządzeń.

bEieSNml

Źródło: Orange.pl

bEieSNmG
Źródło:
interaktywnie.com
KOMENTARZE
(0)