Notowania

Przejdź na
polska
05.06.2009 09:10

Polska premiera HTC Magic

Orange wprowadza na polski rynek najnowszy smartfon oparty na platformie Google Android - HTC Magic.

Podziel się
Dodaj komentarz

Orange wprowadza na polski rynek najnowszy smartfon oparty na platformie Google Android - HTC Magic.

Telefon będzie dostępny w ofercie dla firm razem z nowymi planami taryfowymi Oferta z Internetem. Klienci indywidualni będą mogli kupować go z planami abonamentowymi i usługą Orange Free.

Magic, to najnowszy produkt firmy HTC - znanego z wysokiej jakości i innowacyjności producenta zaawansowanych, wielofunkcyjnych telefonów komórkowych. Jest już drugim telefonem HTC działającym na platformie Android, dostępnym w globalnej ofercie Orange. W odróżnieniu od poprzednika HTC Magic wyposażono w wygodną klawiaturę wyświetlaną na dużym ekranie dotykowym. Oprócz tego telefon jest wyposażony w aparat fotograficzny 3,2 Mpix oraz GPS.

Magic oprócz licznych funkcji multimedialnych zapewnia użytkownikowi łatwe a zarazem komfortowe korzystanie z zasobów Internetu. Zastosowany w telefonie system operacyjny Android umożliwia pobieranie widgetów i aplikacji z dostępnego w sieci Android Market. Dzięki temu każdy użytkownik może nie tylko zmienić wygląd telefonu, ale także rozszerzyć jego funkcje i możliwości, dopasowując urządzenie do własnych potrzeb i upodobań.

Bardzo istotnym z punktu widzenia użytkownika jest także bezpośredni, zintegrowany z interfejsem telefonu dostęp do popularnych serwisów, takich jak Google Search, Mapy Google, kalendarz Google, Gmail czy Youtube.

HTC oficjalnie zaprezentowało następcę G1 w połowie lutego. Kilka dni temu podczas konferencji Google I/O w San Francisco, Google rozdało zgromadzonym deweloperom 4000 urządzeń.

Źródło: Orange.pl

Tagi: polska, rynek, system, firm, google, sieci, polski, telefon, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz