Notowania

Przejdź na
media
26.05.2009 18:10

Polskie aplikacje mobilne na platformę Android

Już ponad 11 tysięcy osób aktywnie korzysta z fBabble, czat'a do Facebook'a dedykowanego na telefon G1. Aplikację stworzyła agencja Kalicinscy.com

Podziel się
Dodaj komentarz

Już ponad 11 tysięcy osób aktywnie korzysta z fBabble, czat’a do Facebook’a dedykowanego na telefon G1. Aplikację stworzyła agencja Kalicinscy.com, inaugurując tym samym działania deweloperskie w obrębie, przygotowanego przez Google, komórkowego systemu operacyjnego - Android.

fBabble umożliwia prowadzenie rozmów ze znajomymi, zmianę statusu użytkownika, wgrywanie zdjęć na Facebook z pamięci telefonu, lub bezpośrednio po wykonaniu ich wbudowanym w telefon aparatem. Wykorzystuje ona też specyficzne cechy telefonu G1, który pozwala aplikacjom na pracę w tle oraz wysyłanie notyfikacji o nowych zdarzeniach.

Sukces aplikacji sprawił, że zainteresowały się nią zagraniczne media. W sieci znaleźć można kilkanaście recenzji tego programu. Jedną z nich zamieścił na swoim blogu, oraz na YouTube, Mike Benton (Allshadow.com) - specjalista i komentator w zakresie nowoczesnych technologii mobilnych i smartphone’ów.

Poniżej prezentujemy materiał:

W Android Market dostępne są już kolejne aplikacje mobilne na telefon G1, przygotowane przez firmę Kalicinscy.com. PanoPhoto to uzupełnie brakującej funkcjonalności telefonu G1 o możliwość wykonywania zdjęć panoramicznych przy pomocy wbudowanego aparatu fotograficznego.

Trzecia aplikacja - Shares, ułatwia wymianę danych pomiędzy telefonem G1 a komputerami wyposażonymi w systemy Windows lub Linux. Program działa jak tradycyjny, wygodny menedżer plików ułatwiający organizację katalogów w telefonie.

Dokładny opis, oraz linki do ściągnięcia ww. aplikacji można znaleźć na stronie internetowej.

Źródło: Kalicinscy.com

Tagi: media, google, sieci, telefon, agencja, youtube, program, kolejne, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz