Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
rynek
09.11.2009 07:56

Powstaje nowy system do e-mail marketingu

Agencja interaktywna Offset Systems rozpoczęła prace nad autorską aplikacją do prowadzenia kampanii e-mail marketingowych Sendeo. Ma być to prosty w obsłudze system udostępniany w modelu SaaS do wyboru z abonamentem miesięcznym bądź usługą przedpłaconą. Planowane jest także udostępnienie darmowej wersji z pełną funkcjonalnością, lecz o ograniczonych limitach na wysyłane dane.

Podziel się
Dodaj komentarz

Jak twierdzą autorzy Sendeo istnieje jeszcze miejsce dla tego typu aplikacji na rynku. Uruchomienie publicznej wersji serwisu planowane jest na pierwszy kwartał 2010. Jak twierdzi dyrektor zarządzający Offset Systems, Grzegorz Kędzierski, będzie to agresywne wejście zarówno na rynek polski, jak i brytyjski. Kędzierskiego zapytaliśmy o to, w czym Sendeo będzie lepsze od obecnie dostępnych na rynku rozwiązań:

- Przede wszystkim nasza aplikacja nie będzie powielać głównych błędów naszej konkurencji. Rejestracja będzie prosta i będzie odbywać się automatycznie (w przeciwieństwie do Jet.Mail), interfejsy są przejrzyste i czytelne oraz działają we wszystkich przeglądarkach (w przeciwieństwie do SARE), a polityka cenowa będzie na tyle elastyczna by dopasować się do niemalże każdego użytkownika (konta darmowe, plany z płatnościami miesięcznymi oraz konto przedpłacone, gdzie użytkownik płaci jedynie za wysłane wiadomości - w tym wypadku przebijamy FreshMail, gdzie użytkownicy nie mają żadnej możliwości wyboru sposobu rozliczania się za kampanie).

Jak zapewniają twórcy, aplikacja nie zostanie przeładowana dużą ilością zbędnych funkcjonalności, ale jednocześnie będzie zawierać wszystkie funkcje, z których korzysta większość użytkowników, takie jak: moduł antyspamowy, test A/B, ustalanie czasów wysyłki czy zaawansowane raportowanie.

Tagi: rynek, polityka, serwis, system, polski, marketing, wypadek, test, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz