Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
praca
06.10.2009 11:18

Praca@Danone na Facebooku

Wraz z rozpoczęciem nowego roku akademickiego Danone uruchomił swoją stronę w serwisie Facebook skierowaną do studentów.

Podziel się
Dodaj komentarz

Wraz z rozpoczęciem nowego roku akademickiego Danone uruchomił swoją stronę w serwisie Facebook skierowaną do studentów.

Znajdują się na niej nie tylko wiadomości o aktualnych programach rekrutacyjnych oraz informacje dotyczące pracy w Danone, ale także kalendarium oraz relacje z wydarzeń organizowanych dla studentów. Stronę uzupełniają elementy multimedialne takie, jak zdjęcia pracowników oraz filmy.

- Stworzenie strony Praca@Danone na Facebooku jest kontynuacją działań, przez które pokazujemy, że firma Danone jest przyjaznym miejscem pracy dla studentów i absolwentów. Nowe media cieszą się coraz większą popularnością wśród naszej grupy docelowej, dlatego także my chcemy być w nich obecni. Wierzymy, że dzięki temu uda nam się przekonać jeszcze większą liczbę studentów, że Danone to miejsce dla nich – powiedziała Katarzyna Zadrożna, specjalista do spraw budowania wizerunku pracodawcy i komunikacji wewnętrznej w Danone.

Na stronie organizowane będą także dodatkowe konkursy i wydarzenia dla fanów strony. Za realizację kampanii Danone odpowiada MJCC Employer Branding Consultants.

Źródło: MJCC Employer Branding Consultants

Tagi: praca, media, serwis, strona, kampania, konkurs, program, grupa, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz