Notowania

rynek
28.09.2009 07:15

Pracuj.pl i Beeatwork.pl nawiązały współpracę

Nowa, wspólna oferta ma zapewnić klientom profesjonalne doradztwo w zakresie employer brandingu i tworzenia filmów wizerunkowych.

Podziel się
Dodaj komentarz

Grupa Pracuj, właściciel serwisu www.pracuj.pl i spółka BeeOnline, do której należy portal www.beeatwork.pl, nawiązały strategiczną współpracę. Nowa, wspólna oferta ma zapewnić klientom profesjonalne doradztwo w zakresie employer brandingu i tworzenia filmów wizerunkowych.

- Coraz więcej firm spośród kilkunastu tysięcy klientów Grupy Pracuj i portalu www.pracuj.pl zgłaszało zapotrzebowanie na tego typu usługi – komentuje Maciej Noga, dyrektor marketingu w Grupie Pracuj. – Na rynku brakowało do tej pory firmy specjalizującej się w obszarze korporacyjnych filmów wizerunkowych, która byłaby w stanie dotrzeć do szerokiej grupy pracodawców prowadzących świadome działania employer brandingowe. Nasza współpraca z BeeOnline zapełni tę niszę na rynku.

- Współpracujemy z naszymi klientami od etapu analiz i projektowania działań wizerunkowych, poprzez przygotowanie narzędzi i realizację materiałów filmowych, po udostępnienie platformy komunikacji, gdzie klient będzie mógł się zaprezentować. Nie jesteśmy ekipą filmową, ale doradcami w kwestii budowania wizerunku pracodawcy - mówi Natalia Chomicka, senior account manager w Beeatwork.pl.

Współpraca Grupy Pracuj i BeeOnline ma charakter strategiczny - obie firmy mają wyłączność na sprzedaż wprowadzonych właśnie na rynek produktów. Klienci zainteresowani współpracą mają do wyboru m.in. kilka rodzajów materiałów filmowych, dopasowanych do ich potrzeb.

Źródło: Grupa Pracuj

Tagi: rynek, serwis, sprzedaż, marketing, portal, usługi, grupa, platforma, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz