Notowania

serwis
20.07.2009 10:47

Prezent od Allegro

AllePrezenty.pl to nowy serwis internetowy przygotowany przez Ceneo.pl. Ma on pomóc internautom w lepszym obdarowywaniu przyjaciół.

Podziel się
Dodaj komentarz

AllePrezenty.pl to nowy serwis internetowy przygotowany przez Ceneo.pl. Ma on pomóc internautom w lepszym obdarowywaniu przyjaciół.

Porównywarka cen Ceneo.pl uruchomiła nowy serwis podpowiadający użytkownikom, jaki prezent mogą kupić. Użytkownik znaleźć w nim może produkty na różne okazje m.in. takie, jak Urodziny, Imieniny, Gwiazdka czy Dzień Kobiet.

Aby znaleźć najlepsze oferty, należy pokrótce scharakteryzować daną osobę, tzn. podać jej płeć, wiek oraz okazję, na jaką chcemy znaleźć podarunek. PO określeniu tych danych, uzyskujemy zestaw propozycji prezentów pochodzących ze sklepów, które współpracują z Ceneo.

- Powstanie Alleprezenty.pl jest odpowiedzią na zapotrzebowanie i liczne zapytania użytkowników. Chcemy im dać jak najlepsze narzędzia, dzięki którym będą mogli szybko znaleźć to czego szukają - mówi Maciej Ziemczonek Marketing Manager Ceneo.pl - Liczymy, że serwis stanie się równie popularny wśród użytkowników jak samo Ceneo - dodaje.

W serwisie produkty pogrupowane są w zależności od wieku czy okazji. Inny asortyment znajdziemy w kategorii "Parapetówka", inny w "Komunia Święta" czy "Wieczór panieński". Produkty dobierają pracownicy Ceneo, jednak internauci będą mogli ocenić, czy ich zdaniem dany produkt jest dobrym pomysłem na prezent na tę konkretną okazję czy w danej określonej sytuacji. Jeśli mimo wszystko ktoś nie jest w stanie zdecydować, co wybrać, może skorzystać z przygotowanego zestawu przewodników zakupowych, w których można znaleźć porady o kupowaniu prezentów. Dodatkowo AllePrezenty.pl umożliwia stworzenie własnej listy zakupowej. Taką listę będzie można wysłać sobie na podany adres mailowy.

Tagi: serwis, marketing, kobieta, cena, sklep, manager, użytkowników, allegro, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz