Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Pro-Creation stworzyła nowy serwis Mega Avansu

0
Podziel się:

Agencja marketingu interaktywnego Pro-Creation stworzyła dla sieci sklepów Mega Avans nowy serwis internetowy.

Pro-Creation stworzyła nowy serwis Mega Avansu
bEEDvkgl

Agencja marketingu interaktywnego Pro-Creation stworzyła dla sieci sklepów Mega Avans nowy serwis internetowy.

Strona główna serwisu MegaAvans.pl

bEEDvkgn

Mega Avans to należąca do grupy Avans International sieć nowoczesnych marketów z elektroniką użytkową, AGD i RTV. Agencja interaktywna Pro-Creation, która współpracuje z Avans International od 2004 roku, zaprojektowała nowy serwis dostępny pod adresem www.megaavans.pl. Jest on dedykowany klientom marketów Mega Avans. Serwis w pierwszej odsłonie zawiera przede wszystkim bieżące informacje o ofercie i akcjach promocyjnych, dostępne w postaci wirtualnych gazetek.

"Internetowe serwisy sieci marketów to często pierwszy punkt kontaktu potencjalnego klienta ze sklepem. Jakość i dostępność informacji mają w tych miejscach coraz większy wpływ na decyzje o odwiedzinach danego sklepu i dalej o zakupie konkretnego produktu. Dużą rolę odgrywa też sposób prezentowania informacji o promocjach." - powiedział Damian Szalewicz, wiceprezes zarządu agencji Pro-Creation.

W ramach realizowanego projektu agencja zapewni firmie Mega Avans zarządzanie treścią multimedialną, w tym aktualizacje informacji o przyszłych promocjach. Obecnie trwają prace związane z uruchomieniem na serwisie nowych funkcji dla klientów sieci Mega Avans.

Źródło: informacja prasowa

bEEDvkgO
Źródło:
interaktywnie.com
KOMENTARZE
(0)