Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Przegląd filmowy czASKina na iplex.pl

0
Podziel się:

Cieszyński przegląd filmowy czASKina po raz pierwszy w swojej historii odbywa się także na ekranach wirtualnego kina iplex.pl.

bEJUmHhh

*Cieszyński przegląd filmowy czASKina po raz pierwszy w swojej historii odbywa się także na ekranach wirtualnego kina iplex.pl. Dzięki temu od 30 marca do 1 kwietnia br. internetowi widzowie mają szansę obejrzeć prezentowane w ramach filmowej imprezy pozycje. *

Przegląd filmowy czASKina to wydarzenie, które gości w Cieszynie już po raz szósty. Tematem tegrocznej edycji są "Dwie przestrzenie“. Organizatorzy postanowili bowiem wyjść naprzeciw wymaganiom współczesnego odbiorcy, a tym samym przekroczyć granicę kina realnego i wkroczyć w przestrzeń kina wirtualnego. Pragnęli by ci, którzy z różnych przyczyn nie mogą pojawić się w Cieszynie, także mieli możliwość uczestniczenia w tym wydarzeniu.

Podczas trzydniowego przeglądu widzowie iplex.pl mają szansę zobaczyć pięć filmów:

bEJUmHhj
  • Kłopotliwy człowiek, komedia obyczajowa, prod. Islandia, Norwegia, 2006r.,
    • Nasza klasa, dramat, prod. Estonia, 2007r.
    • Odgrobadogroba, czarna komedia, prod. Chorwacja, Słowenia, 2005r.
    • Pupendo, komediodramat, prod. Czechy, 2003 r.
    • Telenowela, komediodramat, prod. Dania, Szwecja, 2006r.

Wirtualne edycje filmowych festiwali wpisały się na stałe jako sposób na dotarcie do internetowych widzów. Potwierdza to nie tylko kolejna edycja Filmowego Festiwalu Planete Doc Review, która w maju br. odbędzie sie na iplex.pl już po raz drugi, ale i możliwość prezentowania festiwalowych projekcji za pośrednictwem iplex.pl w sieci kin studyjnych w ramach WEEKENDU Z CYFROWYM PLANETE DOC REVIEW (8-10 maja br.).

Iplex.pl oferuje bardzo dobrą jakość transmisji obrazu już przy łączach od 256 kbps. By odtwarzać filmy, nie jest potrzebne jakiekolwiek dodatkowe oprogramowanie. Z filmowej bazy mogą korzystać zarówno użytkownicy posiadający systemy Windows, jak i Mac OS/X.

Oficjalna strona VI Przeglądu filmowego czASKina: www.czaskina.com

bEJUmHhp

Źródło: iplex.pl

bEJUmHhK
Źródło:
interaktywnie.com
KOMENTARZE
(0)