Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Przegrzewające się iPady? Apple przed sądem

Trójka Kalifornijczyków oskarża koncern o oszustwo i wprowadzanie w błąd, a także w zwodnicze praktyki. Będzie pozew zbiorowy?

Podziel się
Dodaj komentarz

Trójka Kalifornijczyków oskarża koncern o oszustwo i wprowadzanie w błąd, a także w zwodnicze praktyki. Będzie pozew zbiorowy?

Spór toczy się o słowa, które widnieją na stronie Apple: "Czytanie z iPada jest jak czytanie z książki". Poza małym szczegółem - książki raczej się nie przegrzewają. Tymczasem zbyt długie użytkowanie iPada skutkuje nieco zbyt wysoką temperaturą.

Trójka Kalifornijczyków postanowiła więc złożyć pozew. Ich zdaniem produkt Apple "nie spełnia oczekiwań konsumentów". Trzy osoby to teoretycznie dla koncernu Jobsa żaden problem. Teoretycznie, bowiem trójka mężczyzn szuka innych poszkodowanych, z którymi mogłaby złożyć pozew zbiorowy.

Przegrzewanie się urządzeń nie jest niczym nowym. Jednak zła passa Apple trwa. Z jednej strony miliony zachwycają się nowymi urządzeniami (wystarczy wspomnieć kolejki po nowego iPhona), z drugiej jednak ostatnia seria kłopotów z zasięgiem telefonów trochę nadwyrężyła wizerunek firmy.

Tagi: książki, strona, apple, pozew, oszustwo, seria, wizerunek, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz