Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
internet
30.06.2009 18:10

R1NG.pl - teleturnieje na żywo w Internecie

Wystartował serwis z teleturniejami na żywo w Internecie, w którym można wygrać prawdziwe pieniądze. Serwis został zrealizowany przez firmę Webventure.

Podziel się
Dodaj komentarz

Pod adresem www.R1NG.pl wystartował serwis z teleturniejami na żywo w Internecie, w którym można wygrać prawdziwe pieniądze. Serwis został zrealizowany przez firmę Webventure.

Strona główna serwisu R1ng.pl

- Na pomysł serwisu wpadliśmy dwa lata temu i do dzisiaj jest dla nas dużym zaskoczeniem, że jeszcze nikt tego w Polsce nie zrobił. Zawsze musi być ktoś pierwszy - mówią twórcy R1NG.

R1NG.pl umożliwia zmierzenie się poprzez Internet z innymi graczami w różnorodnych turniejach wiedzy. Można sprawdzić swoją wiedzę i wygrać prawdziwe pieniądze.

Aby zagrać należy założyć turniej, ustalić stawkę i czas rozpoczęcia zabawy lub dołączyć do już trwającej. Każdy użytkownik odpowiada na określoną ilość pytań wiedzowych. Wygrywa ten, kto odpowie na najwięcej pytań. Na jego konto również trafia wygrana, która pochodzi ze stawek wniesionych przez poszczególnych graczy. Wygraną można wypłacić lub przeznaczyć jako stawki do kolejnych turniejów.

Tagi: internet, polska, serwis, pieniądze, strona, konto, użytkownik, jego, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz