Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
serwis
23.02.2010 14:00

Radio Eska uruchamia Fabrykę Muzy

Radio Eska uruchomiło internetową platformę FabrykaMuzy.pl z ponad dwudziestoma kanałami muzycznymi.

Podziel się
Dodaj komentarz

Radio Eska uruchomiło internetową platformę FabrykaMuzy.pl z ponad dwudziestoma kanałami muzycznymi.

Wśród udostępnionych stacji internetowych, znajdą się zarówno te znane słuchaczom z tradycyjnego radia, jak i nowe projekty - ESKA Classic Rock, ESKA Old's Cool, ESKA Hity, ESKA Gorąca 20. Na 22 kanały składają się nie tylko stacje tematyczne prezentujące rozmaitych wykonawców, ale i takie, poświęcone konkretnym myzykom klubowym (np. Armin Van Buuren czy Carl Cox).
Strefa Total Fresh oferować będzie natomiast bazę przebojów określonych przez jej autorów jako "nowości, które nie miały jeszcze premiery w radiu czy telewizji". Zawarte tam utwory będą dostępne bez ograniczeń i za darmo. Kilka razy w tygodniu dodawane będą nowe piosenki.

Twórcy serwisu szacują, że - krótko po jego starcie - ze stacji internetowej FabrykaMuzy.pl korzystać powinno około 200 tysięcy użytkowników.

Oprócz części muzycznej serwis udostępnia internautom również narzędzia społecznościowe. Na FabrykaMuzy.pl można założyć własne konto, wgrać zdjęcia, udostępniać komentarze, a także zdobywać znajomych i wysyłać wiadomości. Serwis pozwala też zbierać i udostępniać własną muzykę.

Źródło: Eska.pl

Tagi: serwis, telewizja, projekt, komentarz, platforma, fabryka, radio, konto, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz