Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
internet
19.08.2009 13:12

Radio zgodne z twoim nastrojem

Dopiero co wstałeś? Jesteś radosny, a może smutny? Jesz właśnie kolację z przyjaciółmi? Nastaw radio idealne dla Twoich emocji!

Podziel się
Dodaj komentarz

Dopiero co wstałeś? Jesteś radosny? A może smutny? Jesz właśnie kolację z przyjaciółmi? Nastaw radio idealne dla Twoich emocji!

Stereomood.com to „emocjonalne radio internetowe online”. Na stronie można zaznaczyć nastrój lub sytuację, w której się aktualnie znajdujemy i włączyć radio z muzyką, która dostosuje się do nas. Dla przykładu: możemy posłuchać muzyki odpowiedniej do joggingu, chwil przed wyjściem na imprezę, romantycznej kolacji we dwoje, „gry wstępnej”, smutku, radości, relaksu, senności, nastroju płaczliwego lub energetycznego, itp.

Strona powstała z inicjatywy pięciu osób w 2007 r. Na początku założyciele stereomood.com chcieli stworzyć narzędzie online, które pozwoli na słuchanie, tworzenie i dzielenie się muzyką. W pewnym momencie zadali sobie pytanie: "czemu nie zaaranżować wszystkich tych plików mp3 tak, by dostosować je do emocji i aktualnie wykonywanych czynności naszych słuchaczy"? To była przełomowa chwila. Aktualnie możemy już oglądać beta wersję strony (dziś dodatkowo obarczoną "wykop efektem").

Autorzy strony szanują prawa autorskie, udostępniają jedynie muzykę już wcześniej obecną w internecie (za zgodą jej twórców lub z ich woli). Ambicją radia jest także promowanie nowych twórców muzycznych z całego świata. Serwis nie umożliwia ściągania plików i nie przechowuje ich na swoich serwerach. Każdy plik muzyczny ma podane swoje źródła, a tam, gdzie tylko to możliwe, autorzy umieszczają linki do sklepów internetowych, gdzie dany utwór można zakupić.

Źródło: Wykop.pl

Tagi: internet, serwis, muzyka, prawo, strona, online, radio, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz