Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
sieci
27.01.2009 00:00

RAII w Krakowie - czyli podyplomowo o marketingu w sieci

Już od marca ruszają w Krakowie studia podyplomowe organizowane przez Rzeszowską Akademię Innowacji Internetowych oraz Wyższą Szkołę Europejską im. Ks. Józefa Tischnera.

Podziel się
Dodaj komentarz

Już od marca ruszają w Krakowie studia podyplomowe organizowane przez Rzeszowską Akademię Innowacji Internetowych oraz Wyższą Szkołę Europejską im. Ks. Józefa Tischnera.

Na początku rusza kierunek: Marketing w sieci, a wśród wykładowców można znaleźć, jak to w przypadku RAII bywa, samych fachowców: Dominika Kaznowskiego, Marcina Jagodzińskiego, Sebastiana Łuczaka, Pawła Salę, Michała Nowaka czy Dawida Szczepaniaka.

W zeszłym roku informowaliśmy o uruchomieniu rekrutacji na studia w Rzeszowie. Teraz jednak oferta zostaje rozszerzona o studia w Krakowie, co dla wielu ludzi może być dodatkową zachętą. Rekrutacja w Rzeszowie zostanie jednak kontynuowana.

Jak mówi Mateusz Tułecki, pomysłodawca i koordynator RAII: "studia w Krakowie są naturalną koleją rzeczy. Dostaliśmy wiele informacji od wielu potencjalnych uczestników, którzy mieliby trudności z dotarciem do Rzeszowa co dwa tygodnie. Niestety stolica Podkarpacia nie ma dobrych i szybkich połączeń z większością kraju. Z Krakowem jest inaczej. Poza tym perspektywa weekendów w Krakowie może być dla niektórych dodatkową zachętą. Dlatego cieszę się, że możemy uruchomić te studia przy współpracy z WSE im. Ks. Tischnera w Krakowie. Tak jak w przypadku poprzednich kierunków, zwracaliśmy szczególną uwagę na dobór kadry prowadzącej zajęcia. Udało nam się pozyskać do współpracy wybitnych fachowców."

Studia trwają dwa semestry, w skład ich wchodzi 208 godzin zajęć, zakończonych obroną pracy (kompleksowy projekt kampanii wykorzystującej wiedzę uzyskaną w trakcie zajęć). W porównaniu z wcześniejszą propozycją tematyka zostanie rozszerzona o zagadnienia związane z wykorzystaniem technologii mobilnych w marketingu oraz email marketingiem. Koszt studiów to 4500 pln.

Więcej informacji można znaleźć na stronach Wyższej Szkoły Europejskiej im. Ks. Józefa Tischnera. Partnerem RAII, jak również tego kierunku jest między innymi IAB Polska oraz Interaktywnie.com.

Tagi: sieci, projekt, studia, skład, internetowych, wse, marketingu, krakowie, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz