Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
serwis
15.04.2010 11:05

Reklama w nawigacji GPS

Imagis, producent map cyfrowych oraz oprogramowania do nawigacji GPS, wprowadza do oferty możliwość zamieszczania reklam w swoim produkcie - nawigacji MapaMap.

Podziel się
Dodaj komentarz

Imagis, producent map cyfrowych oraz oprogramowania do nawigacji GPS, wprowadza do oferty możliwość zamieszczania reklam w swoim produkcie - nawigacji MapaMap.

MapaMap to popularne oprogramowanie do nawigacji, które można spotkać w kilkunastu różnych markach urządzeń GPS. Pomysł na zamieszczenie reklam w nawigacji MapaMap miał wypłynąć od agencji reklamowych, które dostrzegły w niej ciekawe medium, umożliwiające precyzyjne dotarcie do kierowców i podróżnych.

- Nawigacja GPS to między innymi ekran, o przekątnej 4, 5, 7 czy nawet 9”, który towarzyszy nam w podróży. Naturalnym etapem rozwoju tego produktu, jako urządzenia multimedialnego, jest wprowadzenie do niego coraz większej liczby użytecznych w podróży informacji, w tym również reklam – twierdzi Łukasz Brzostek, kierownik działu marketingu firmy Imagis. Przekonuje on jednak, że firma dołoży wszelkich starań, aby treści reklamowe pojawiające się w nawigacji nie przeszkadzały w korzystaniu z funkcji nawigacyjnych. Mają one też dodatkowo rozszerzać zakres informacji dla kierowcy. - Będziemy także dbali, by dotyczyły one produktów i usług użytecznych dla kierowców i współpasażerów. Mamy nadzieję, że wzbogacą one szeroki już dziś zakres informacji, jakich dostarcza MapaMap – dodaje Brzostek.

Projekt wprowadzenia reklam do nawigacji dopiero startuje. Partnerem Imagis w tym przedsięwzięciu będzie między innymi wrocławska firma Tro Media, specjalizująca się w zarządzaniu powierzchnia reklamową, z którą nawiązana została trwała współpraca. Podobną współpracę, od początku 2010 roku nawiązana została z serwisem internetowym eholiday.pl, który już wprowadził możliwość reklamowania obiektów noclegowych – hoteli, pensjonatów i kwater – w systemie nawigacji MapaMap.

Tagi: serwis, media, system, reklama, marketing, urządzenia, rok, agencja, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz