Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
premier
10.06.2009 12:10

Rekordowy start The Sims 3

Electronic Art poinformowało wczoraj o rekordowej sprzedaży swojej najnowszej gry - The Sims 3.

Podziel się
Dodaj komentarz

Electronic Art poinformowało wczoraj o rekordowej sprzedaży swojej najnowszej gry - The Sims 3.

Najnowsza edycja popularnej gry szturmem wdarła się na pierwsze miejsca list sprzedaży wielu sklepów, osiągając w pierwszym tylko tygodniu rekordowy w historii producenta wynik.

Od 2 czerwca sprzedano ponad 1,4 miliona kopii gry na PC i Mac - takiego startu nie miał jeszcze żaden tytuł wypuszczony przez EA. Fani pobrali w tym czasie ponad 7 milionów plików stworzonych przez innych graczy.

Gra dostępna także w Apple App Store do ściągnięcia na iPhone oraz iPod touch, wskoczyła na pierwsze miejsce wśród płatnych aplikacjach już 18 godzin po premierze, a po dwóch dniach stała się najchętniej pobieraną aplikacją w 37 krajach świata.

- Po wielu świetnych recenzjach i nagrodach przyznanych przez rozmaite magazyny, a także odzewie społeczności graczy, jesteśmy niezwykle poruszeni sukcesem, jaki odnieśliśmy w pierwszym tygodniu sprzedaży - nie kryje zadowolenia Rod Humble z EA. - Liczba przedmiotów stworzonych przez graczy i skala zainteresowania ich pobraniem z sieci pokazuje jak pasjonującą grą jest The Sims 3. Ta gra to już niemal ich życie, z wielką ciekawością oglądamy wszystko, co tworzą i czym dzielą się nasi gracze.

Tagi: premier, sieci, apple, iphone, sprzedaży, sklep, sukces, gra, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz