Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Relaunch iStockphoto. Nowy wygląd z rabatem

Poprawiona nawigacja oraz odświeżony wygląd to efekt trwających ponad rok badań i testów.

Podziel się
Dodaj komentarz

Poprawiona nawigacja oraz odświeżony wygląd to efekt trwających ponad rok badań i testów.

Jedna z największych na świecie baz elektronicznych zdjęć i materiałów wideo, z której korzysta przeszło sześć milionów osób na całym świecie, doczekała się relaunchu. Zmienił się jednak nie tylko wygląd, ale również struktura serwisu. Jak podkreśla Kara Udziela, szefowa działu PR iStockphoto, wszystkie zmiany podyktowane są oczekiwaniami użytkowników serwisu.

Nowe iStockphoto składa się teraz z trzech części: sklepu, części tworzonej przez użytkowników oraz działu pomocy. W części zakupowej każdy z formatów - zdjęcie, ilustracja, film, animacja czy dźwięk - ma teraz własną, niezależną landingpage, na której pojawiają się dodatkowe materiały związane właśnie z tym rodzajem materiałów.

Do działu Participate trafiły wszystkie artykuły i poradniki, tworzone przez użytkowników serwisu. Tam też pojawiła się nowa sekcja Contributor Lounge, gdzie artyści znaleźć mogą na przykład poradniki, śledzić trendy i statystyki czy pobrać oprogramowanie.

To jednak nie koniec zmian, jakie w najbliższym czasie czekają iStockphoto. Kara Udziela zapowiada, że do końca roku użytkownicy serwisu dostaną do rąk nowy interfejs wyszukiwania. Ci, którzy jeszcze tego nie zrobili, powinni też definitywnie pożegnać się z przeglądarką Internet Explorer 6. Aktualna wersja serwisu jest - zgodnie z zapowiedziami - ostatnią, która będzie współpracować z tym wiekowym narzędziem.

Czy zmiany przypadną do gustu użytkownikom - czas pokaże. Na iStockowym forum zdecydowanie przeważają pozytywne opinie. Śladowe przypadki to wpisy tych, którzy narzekają, że nie lubią zmieniać dotychczasowych przyzwyczajeń. Na otarcie łez i im, i tym którym nowa wersja odpowiada, serwis oferuje 25-procentowy rabat na kredyty, czyli iStockową walutę. Do 15 sierpnia, przy składaniu zamówienia wystarczy podać kod iLOVEF5.

Tagi: internet, serwis, materiały, opinie, zmiany, kredyty, wszystkie, rok, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz