Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
polska
10.02.2010 13:37

Roman Bryś odchodzi z Bankier.pl

Roman Bryś, członek zarządu Bankier.pl zrezygnował z pełnionej funkcji w firmie. Bryś ze spółką związany był od 2001 roku.

Podziel się
Dodaj komentarz

Roman Bryś, członek zarządu Bankier.pl zrezygnował z pełnionej funkcji w firmie. Bryś ze spółką związany był od 2001 roku.

Roman Bryś w Bankierze był kierownikiem działu rozwoju, szefem IT, a następnie jako członek zarządu odpowiedzialny był za rozwój produktowy firmy, kierował pracami redakcji oraz działu IT. Wcześniej sprawował funkcję projekt managera w euromoney.pl.

Bryś od początku należał do ścisłego grona osób tworzących serwisy i usługi oferowane przez Bankier.pl

- Zakończył się pewien etap w historii Bankier.pl: spółce udało się pozyskać dużego inwestora strategicznego, wkrótce opuści giełdę i stanie przed nowymi wyzwaniami związanymi z obecnością w Grupie Allegro- mówi Roman Bryś. - Praca w spółce dała mi sporo satysfakcji i doświadczenia. Po 9 latach nadszedł dla mnie czas na podjęcie nowych wyzwań.

Ostani okres nie był dobry dla wortalu. Bankier.pl, niegdyś drugi najpopularniejszy serwis finansowy obok Money.pl, aktualnie w zestawieniu Megapanel PBI/Gemius spadł na miejsce piąte. W samym 2009 roku serwis zaliczył spadek aż o dwie pozycje w dół, pozostawiając miejsce w czołówce grupie Infor, Wirtualnej Polsce, Money.pl oraz grupie Onet.pl. Z drugiej strony na początku czerwca 2009 roku, Bankier.pl wykupiony został przez spółkę Naspers Limited, kontrolującą m.in. grupę Allegro oraz GG Network SA i - jak podkreślają przedstawiciele firmy - ta inwestycja jest obiecująca i dobrze wróży przyszłości Bankiera.

Źródło: Bankier.pl

Tagi: polska, praca, serwis, strona, projekt, inwestycja, spadek, rok, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz