Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Rośnie oglądalność portalu MamBiznes.pl

0
Podziel się

Portal MamBiznes.pl zanotował w lutym rekordową liczbę unikalnych użytkowników oraz odsłon. Serwis dla młodych przedsiębiorców odwiedziło w ubiegłym miesiącu 152 000 UU, którzy wygenerowali 610 000...

bEhIXQYB

Portal MamBiznes.pl zanotował w lutym rekordową liczbę unikalnych użytkowników oraz odsłon. Serwis dla młodych przedsiębiorców odwiedziło w ubiegłym miesiącu 152 000 unikalnych użytkowników, którzy wygenerowali 610 000 odsłon.

Bardzo cieszy nas fakt rosnącej popularności portalu. Utwierdza nas to w przekonaniu, że droga, którą na początku obraliśmy jest słuszna - mówi Grzegorz Marynowicz, pomysłodawca i właściciel serwisu. Od początku priorytetem jaki sobie założyliśmy było dbanie o atrakcyjną zawartość merytoryczną i użytkownicy to docenili. Zapewne na wzrost popularności serwisu miała także wpływ trwająca inicjatywa "Pokaż światu swoją firmę". Dzięki niej każda młoda firma niezależnie od branży w jakiej działa może bezpłatnie zaistnieć na naszym portalu. Cieszy fakt, że zainteresowanie inicjatywą wciąż utrzymuje się na wysokim poziomie. To dla nas najlepszy dowód na to, że była potrzebna. - dodaje właściciel portalu.

Źródło: Mambiznes.pl

bEhIXQZe
Źródło:
interaktywnie.com
KOMENTARZE
(0)