Notowania

portal
10.03.2009 16:10

Rośnie oglądalność portalu MamBiznes.pl

Portal MamBiznes.pl zanotował w lutym rekordową liczbę unikalnych użytkowników oraz odsłon. Serwis dla młodych przedsiębiorców odwiedziło w ubiegłym miesiącu 152 000 UU, którzy wygenerowali 610 000...

Podziel się
Dodaj komentarz

Portal MamBiznes.pl zanotował w lutym rekordową liczbę unikalnych użytkowników oraz odsłon. Serwis dla młodych przedsiębiorców odwiedziło w ubiegłym miesiącu 152 000 unikalnych użytkowników, którzy wygenerowali 610 000 odsłon.

Bardzo cieszy nas fakt rosnącej popularności portalu. Utwierdza nas to w przekonaniu, że droga, którą na początku obraliśmy jest słuszna - mówi Grzegorz Marynowicz, pomysłodawca i właściciel serwisu. Od początku priorytetem jaki sobie założyliśmy było dbanie o atrakcyjną zawartość merytoryczną i użytkownicy to docenili. Zapewne na wzrost popularności serwisu miała także wpływ trwająca inicjatywa "Pokaż światu swoją firmę". Dzięki niej każda młoda firma niezależnie od branży w jakiej działa może bezpłatnie zaistnieć na naszym portalu. Cieszy fakt, że zainteresowanie inicjatywą wciąż utrzymuje się na wysokim poziomie. To dla nas najlepszy dowód na to, że była potrzebna. - dodaje właściciel portalu.

Źródło: Mambiznes.pl

Tagi: portal, użytkowników, Fakt, właściciel, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz