Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Rośnie ruch w internetowych sklepach odzieżowych

0
Podziel się

Internetowi sprzedawcy odzieży widzą 31 proc. wzrostu ruchu w swoich sklepach internetowych.

Rośnie ruch w internetowych sklepach odzieżowych
bDIcZAMl

Internetowi sprzedawcy odzieży widzą 31 proc. wzrostu ruchu w swoich sklepach internetowych.

Według raportu "Engaging Online with Empowered Customer" autorstwa firmy Experian, 31 proc. brytyjskich sprzedawców internetowych z branży odzieżowej odnotowało w ciągu ostatnich 12 miesięcy wzrost ruchu na swoich stronach internetowych. W porównaniu do firm sprzedających odzież przy pomocy katalogów, zainteresowanie konsumentów jest w przypadku internetu zdecydowanie większe.

Według raportu, sprzedawcy internetowi nie potrafią jednak do końca zmonetyzować rosnącego ruchu. 70 proc. przychodów sklepów internetowych uwzględnionych w badaniu wygenerowanych zostało przez zaledwie 30 proc. klientów. 45 proc. transakcji stanowiło zakupy jednorazowe.

bDIcZAMn

Firma Experian oskarża sprzedawców o niespełnianie oczekiwań klientów, szczególnie pod względem multikanałowości. Sklepy internetowe posiada obecnie wiele marek odzieżowych, jednak w dalszym ciągu sprzedaż ta nie jest realizowana na szeroką skalę (brak wykorzystania modelu franczyzowego). Pewne próby podejmować zaczynają duże dyskonty handlowe, np. Tesco, jednak w tym konkretnym przypadku za wcześnie jeszcze na wyciąganie wniosków.

Źródło: Nma.co.uk

bDIcZAMO
Źródło:
interaktywnie.com
KOMENTARZE
(0)