Notowania

media
19.02.2009 12:10

Rozbicki i Jaworowski gośćmi "Witajcie w realu"

Gościem marcowego spotkania, które odbędzie się 4 marca w Centrum Kultury "Rotunda" będą: Bartłomiej Rozbicki i Piotr "Hejz" Jaworowski z warszawskiej agencji Ars Thanea.

Podziel się
Dodaj komentarz

Koło naukowe studentów elektronicznego przetwarzania informacji Uniwersytetu Jagiellońskiego EPI centrum zaprasza na kolejne spotkanie w ramach studenckiego projektu edukacyjnego "Witajcie w realu - spotkania o nowych mediach".

Gościem marcowego spotkania, które odbędzie się 4 marca w Centrum Kultury "Rotunda" będą: Bartłomiej Rozbicki (creative director) i Piotr "Hejz" Jaworowski (design director) z warszawskiej agencji Ars Thanea.

Tematy spotkania:

  1. New Media Designer? Czy warto?
  2. Kreacja vs. użyteczność na przykładzie projektu Bebiko
  3. Processing - Math Beauty
  4. Discovery Channel "Deadliest Catch" - Global Key Visual case study

Ars Thanea to wielokrotnie nagradzana i rozpoznawana na świecie warszawska agencja kreatywna. W jej portfolio znajdują się projekty dla takich marek jak: Nike, Nokia, Martini, Bacardi, Unicef, Bebiko czy Playstation. Projekty Ars Thanea cechuje m.in. charakterystyczny styl graficzny i wysoka jakość realizacji, czego efektem są wyróżnienia w polskich i międzynarodowych konkursach projektowych, takich jak Kreatura, Flash Forward, World Luxury Award czy Favourite Website Awards.

"Witajcie w realu" to studencki projekt edukacyjny, mający na celu poszerzenie wiedzy z zakresu nowych mediów/mediów cyfrowych o taką, której nie można zdobyć na studiach. W ramach projektu, który rozpoczął się w maju 2007 roku mniej więcej co miesiąc (w ciągu roku akademickiego) zapraszamy przedstawicieli branży interaktywnej - dyrektorów, menedżerów, designerów.

Zaproszeni goście dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem podczas wykładu, którego temat sami wybierają. Spotkania skierowane są do studentów i do każdej zainteresowanej osoby.

Wstęp na spotkanie jest wolny.

Patronat medialny nad spotkaniem objęło Interaktywnie.com

Więcej informacji znajduje się na stronie: www.wrealu.info

Źródło: wrealu.info

Tagi: media, projekt, spotkanie, agencja, styl, jakość, centrum, projekty, agencji, ars, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz