Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
strona
03.11.2009 07:55

Rusza głosowanie w Webstarfestival

Głosowanie potrwa do 16 listopada. Podobnie jak w ubiegłym roku, internauci głosują za pomocą sms. Stronom, którym uda się zebrać najwięcej głosów internautów zostaną przyznane tzw. "Webstary Internautów". Równolegle głosować będzie Akademia Internetu, złożona z laureatów minionych edycji. Spośród zwycięskich stron zostanie wybrana ta z największą ilością głosów - Strona Roku nagrodzona Grand Webstarem.

Podziel się
Dodaj komentarz

Lista stron, które przeszły preselekcję Akademii i biorą udział w głosowaniu, dostępna jest pod adresem www.webstarfestival.pl/glosowanie/internauci. Zwycięzców poznamy 10 grudnia w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego,podczas gali wręczenia nagród.

Na internautów, którzy oddadzą swoje głosy, czeka dodatkowy konkurs. 17 listopada o godz. 10.00 na numery telefonów, które wzięły udział w głosowaniu internautów, zostanie wysłany sms z pytaniem konkursowym. Osoba, które odpowie poprawnie w najkrótszym czasie, wygra 5000 zł.

Za obsługę sytemu do głosowania smsowego odpowiada agencja mobijoy!. Nad przebiegiem głosowania Akademii czuwa Firma Doradcza KPMG.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: strona, konkurs, agencja, głosowanie, sms, udział, lista, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz