Notowania

serwis
09.09.2009 11:02

Ruszył Śledzik.pl, nowy serwis od nasza-klasa.pl

Nasza-klasa.pl uruchomiła dzisiaj nową funkcję - dzięki Śledzikowi ponad 13 mln użytkowników uzyska możliwość komunikowania się w czasie rzeczywistym.

Podziel się
Dodaj komentarz

Nasza-klasa.pl uruchomiła dzisiaj nową funkcję - dzięki Śledzikowi ponad 13 mln użytkowników uzyska możliwość komunikowania się w czasie rzeczywistym.

Do dotychczasowych funkcji NK dodana została możliwość przesłania krótkiej (250 znaków), publicznej wiadomości. Użytkownicy będący naszymi znajomymi lub śledzący nasze wpisy, mogą je komentować, dzięki czemu możliwe jest prowadzenie żywych dyskusji. W Śledziku można zamieszczać krótkie teksty oraz polecać linki do filmików, obrazków, zdjęć lub muzyki. Po kliknięciu linku do obrazka lub filmu, można go obejrzeć od razu na Śledziku. Nie trzeba opuszczać serwisu ani otwierać nowej zakładki w przeglądarce, żeby przejrzeć polecane materiały.

Na Śledziku można wysyłać zarówno wpisy prywatne, jak i publiczne. Wiadomości osobiste w chwili wysłania dotrą do znajomych internauty. Wpisy publiczne mogą czytać wszyscy użytkownicy, którzy są znajomymi danej osoby lub jedynie ją „śledzą”.

- Potrzeby komunikacyjne naszych użytkowników stale rosną. Codziennie wymieniają się oni blisko 25 milionami różnych informacji. Wychodząc naprzeciw tym aktywnościom, oddajemy im narzędzie, które w jeszcze bardziej efektywny sposób pozwoli pozostawać w kontakcie – zauważa Dominik Kaznowski, pełnomocnik zarządu ds. marketingu & PR. - Staramy się przekształcić NK w wielokanałową platformę komunikacyjną. Wdrożenie Śledzika to jeden z ważniejszych etapów tych przemian.

Ze Śledzika można korzystać przez Naszą-klasę oraz na stronie sledzik.pl. Każdy Internauta może się tam bezpiecznie zalogować za pomocą loginu i hasła z NK. Śledzik w najbliższych miesiącach będzie rozwijany.

Tagi: serwis, pomoc, strona, marketing, film, platforma, użytkownicy, wiadomości, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz