Notowania

pracy
02.03.2009 16:11

Ruszyły targi pracy Pracuj.pl i Gazety.pl

2 marca wystartowały dwa niezależne, internetowe eventy skierowane do osób poszukujących pracy.

Podziel się
Dodaj komentarz

2 marca wystartowały dwa niezależne, internetowe eventy skierowane do osób poszukujących pracy.

Pracuj.pl swoje Wirtualne Targi Pracy organizuje po raz dziewiąty i potrwają one do najbliższego piątku. W trakcie pięciodniowej imprezy zaprezentuje się 106 firm z całej Polski. Na stronie targów będzie można znaleźć zarówno ogłoszenia dla menedżerów czy specjalistów, jak i propozycje praktyk studenckich.

Każdy z wirtualnych wystawców przedstawi swoją ofertę w formie interaktywnej prezentacji, zawierającej informacje o przebiegu rekrutacji, warunkach zatrudnienia oraz ofercie pozapłacowej dla pracowników. O atmosferze panującej w biurze i swoich "firmowych" doświadczeniach opowiedzą sami pracownicy. Dwudziestu wystawców zdecydowało się na zamieszczenie prezentacji w formie filmu.

Uczestników zebrano w 19 pokojach, tradycyjnie podzielonych według branż. Organizatorzy przewidują duże zainteresowanie nowością tegorocznych targów, pokojem z ofertami pracy w administracji publicznej.

Z kolei impreza pod szyldem GazetaPraca.pl odbędzie się po raz szósty i potrwa dwa dni dłużej. Zgromadzi też 12 firm więcej niż targi Pracuj.pl. Na stronie www.targipracy.gazeta.pl znajdą się, oprócz stoisk firm, także ogłoszenia rekrutacyjne, artykuły publicystyczne, informacje o firmach i czaty z pracodawcami.

GazetaPraca.pl organizuje Internetowe Targi Pracy od listopada 2006 roku. W pierwszej edycji wzięło udział ponad 100 tys. internautów. Kolejne edycje gromadziły coraz więcej użytkowników internetu - w piątej edycji targów uczestniczyło łącznie ponad 330 tysięcy internautów.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: pracy, firm, targi, ofercie, informacje, ogłoszenia, impreza, one, imprezy, zatrudnienia, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz