Notowania

Rzeczpospolita na iPadzie

Po Newsweeku i Wysokich Obcasach, tablety Apple podbija Rzeczpospolita. W AppStore można już ściągnąć bezpłatną aplikację gazety.

Podziel się
Dodaj komentarz

Po Newsweeku i Wysokich Obcasach, tablety Apple podbija Rzeczpospolita. W AppStore można już ściągnąć bezpłatną aplikację gazety.

Póki co "Rzepa" na iPada jest za darmo, jednak wydawca planuje wprowadzenie opłat od przyszłego roku. Cena ma być zbliżona do kosztu elektronicznej prenumeraty - podaje Press.

Rzeczpospolita jest kolejnym tytułem, który pojawia się w AppStore dla tabletów. Dotychczas wersje na iPada uruchomił Newsweek czy Wysokie Obcasy. Również Polskapresse zapowiada wprowadzenie tabletowych wersji swoich regionalnych dzienników.

Ipad oficjalnie dostępny będzie w Polsce od jutra. Teraz jednak można go kupić między innymi w sieci Plus. Nie jest to jednak sprzedaż wspierana przez Apple. 30 listopada ma się jednak rozpocząć sprzedaż urządzeń w punktach iSource w Polsce, wiadomo jednak, że liczba tabletów będzie na początku ograniczona. Z nieoficjalnych informacji serwisu tablet-online.pl wynika, że ceny iPada będą niższe, niż w sklepach Vobis czy Komputronik.

Tagi: sprzedaż, ceny, polsce, sieci, cena, apple, plus, aplikacja, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz