Notowania

samochód
30.01.2009 12:10

Samochód w konkursie Megapanel PBI/Gemius wręczony

Firmy Polskie Badania Internetu Sp. z o.o. oraz Gemius SA 26 stycznia 2009 wręczyły nagrodę główną w konkursie dla uczestników Megapanel PBI/Gemius.

Podziel się
Dodaj komentarz

Firmy Polskie Badania Internetu Sp. z o.o. oraz Gemius SA 26 stycznia 2009 wręczyły nagrodę główną w konkursie dla uczestników Megapanel PBI/Gemius.

Zwycięzca nagrody głównej w konkursie Megapanel PBI/Gemius Pani Jolanta Kwedyczenko.

W konkursie skierowanym do Megapanelistów firmy PBI oraz Gemius SA przyznają co miesiąc nagrody w postaci aparatów cyfrowych, monitorów LCD, myszek optycznych, a jeden raz w roku wręczają nagrodę specjalną w postaci samochodu. Aby wygrać w konkursie Megapanel PBI/Gemius, wystarczyło uczestniczyć w badaniu przez minimum trzy miesiące i odpowiedzieć na pytania konkursowe.

Samochód osobowy trafił do Pani Jolanty Kwedyczenko, należącej do badania Megapanel PBI/Gemius od ponad półtora roku. 53 letnia dietetyczka z Krakowa wysoko ceni możliwości internetu, którego używa od 10 lat. Korzysta niego średnio 2 godziny dziennie, zarówno w domu jak i w pracy. Najczęściej odwiedza portale informacyjne oraz witryny o żywieniu i dietetyce. Ze znajomymi często kontaktuje się za pośrednictwem komunikatorów.

"To moja druga wygrana w życiu, ale pierwsza tak cenna. Jestem bardzo szczęśliwa, choć do badania Megapanel PBI/Gemius nie przystąpiłam dla nagrody, a z ciekawości oraz po to, by wnieść swój osobisty wkład w badanie internetu. Chciałam również mieć dostęp do interesujących wyników badania, oferowanych panelistom" - powiedziała Pani Jolanta.

Źródło: informacja prasowa

Tagi: samochód, badania, witryny, 2009, portale, gemius, pbiemius, megapanel, konkursie, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz