Notowania

Przejdź na
sieć
18.02.2009 16:10

Sieć blogów dla designerów w nowej odsłonie

Od wczoraj serwisy psdtuts.com, nettuts.com i kilka innych, wchodzących w skład sieci blogów z tutorialami występują pod wspólną domeną TutsPlus.com.

Podziel się
Dodaj komentarz

Od wczoraj serwisy psdtuts.com, nettuts.com i kilka innych, wchodzących w skład sieci blogów z tutorialami występują pod wspólną domeną TutsPlus.com.

Tuts+ zaczynał 1,5 roku temu jako jednoosobowy hobbystyczny blog, który z czasem rozrósł się do pięciu serwisów serwujących czytelnikom najlepsze tutoriale, artykuły, newsy i porady z zakresu grafiki, webdesignu i dźwięku. Obecnie sieć notuje ponad 12 milionów odsłon i jest miejscem, które obowiązkowo odwiedzają osoby chcące przenosić swoją kreatywność na ekran komputera.

Jednym ze sporych ułatwień dla czytelników jest uruchomienie nowego, wspólnego serwisu tutsplus.com, z którego możemy przejść do interesującej nas sekcji tematycznej. Powstało również wspólne logo, z którego korzysta każdy blog.

Zaawansowanym członkom społeczności zbudowanej wokół Tuts+ z pewnością spodoba się jeszcze jedna rzecz. Status konta Plus, który można otrzymać za 9$ miesięcznie obowiązuje teraz na wszystkich trzech blogach objętych płatną subskrypcją jednocześnie. W ten sposób korzystanie z każdego z nich kosztować będzie jedynie 3$. Opcja Plus będzie obowiązywać także na kolejnych blogach, które będą ją posiadać. Z bonusowych treści i innych korzyści płynących z posiadania konta premium skorzystało do tej pory już 3000 osób.

via: Mariusz Piekut

Tagi: sieć, plus, sieci, serwisy, blog, konta, społeczności, nowej, skład, ekran, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz