Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
centrum
04.07.2011 12:20

Skype na Facebooku. Porozmawiasz video

Serwis lada dzień uruchomi videorozmowy w oknie przeglądarki. Już teraz użytkownicy mogą przenieść swoją tablicę do programu Skype.

Podziel się
Dodaj komentarz

Plotki na temat wzbogacenia portalu Zuckerberga o nową funkcję słychać od września zeszłego roku. Cztery miesiące temu Facebook zapowiedział projekt, nad którym pracuje zespół z Seattle, siedziby właściciela Skype - Microsoftu.

- Mark Zuckerberg powiedział, że prace nad "fantastycznym" projektem prowadzi 40-osobowy zespół z biura w Seattle, jedynego ośrodka inżynieryjnego poza centrum w Palo Alto w Kaliforni - czytamy w Reutersie.

Najnowsza wersja estońskiego programu już od zeszłego października pozwala na wysyłanie wiadomości do znajomych z portalu społecznościowego. Skype wyświetla również na bieżąco Facebookową tablicę.

- Videorozmowy ruszą w przyszłym tygodniu. Aplikacja powstała przy współpracy ze Skype pozwoli na rozmowę video po instalacji specjalnego komponentu na dysku komputera - komentuje Mike Arrington z branżowego serwisu Tech Crunch's.

Nie wiadomo jeszcze, czy użytkownicy portalu społecznościowego porozmawiają video z posiadaczami Skype bez konta na Facebooku. Z programu do rozmów VoIP korzysta już ponad 500 milionów użytkowników na całym świecie.

Tagi: centrum, projekt, wiadomości, września, prace, facebook, użytkownicy, tablica, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz