Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
rosja
20.05.2010 15:43

Śladami Wokulskiego. Infinity Group osładza życie Rosjanom

Polska agencja przygotowała serwis korporacyjny dla rosyjskiej luksusowej marki czekolady A.Korkunov.

Podziel się
Dodaj komentarz

Polska agencja przygotowała serwis korporacyjny dla rosyjskiej luksusowej marki czekolady A.Korkunov.

Dla Infinity Group to nie pierwszy kontakt z rynkiem rosyjskim, ale pierwszatak duża realizacja za wschodnią granicą. Moskiewska firma, należąca do koncernu Mars, jest jednym z bardziej znanych producentów czekolady w Rosji. Zadaniem Infinity było przygotowanie serwisu, którego przekaz miał sugerować prestiż, elegancję i klasykę. Oto efekt:

| |

|
| --- | --- | --- |

Marka prezentowana jest poprzez ekskluzywne produkty, w tym ręcznie robione praliny, szykowny czekoladowy butik w centrum Moskwy oraz ofertę dedykowanych, słodkich upominków biznesowych. Jest też dział o historii czekolady i sztuce jej tworzenia oraz o powstaniu i rozwoju firmy i marki A.Korkunov - wyjaśnia Katarzyna Jarmoc z Infinity.

Jak najbardziej na miejscu wydają się być skojarzenia z Lalką Prusa. Zapewne w takich właśnie warunkach i przy takich właśnie specjałach swoje wschodnie interesy prowadził Stanisław Wolulski. Białostocka agencja zamierza iść dalej jego śladami. Serwis korkunov.ru - Infinity Group odpowiada za jego utrzymanie i bieżącą obsługę - może dla agencji okazać się cennym przyczółkiem na wschodzie.

Z polskiej perspektywy rosyjski rynek wydaje się egzotyczny i niebezpieczny. Ale w Rosji są pieniądze - podkreśla w rozmowie z Interaktywnie.com Bogusław Łojewski z Infinity. - Zaistnieć tam jest bardzo trudno, bo to specyficzny rynek. Ale jest w kręgu naszych zainteresowań.

Tagi: rosja, rynek, serwis, polski, pieniądze, agencja, centrum, duża, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz