Notowania

serwis
04.09.2009 13:49

Śledzik nadpływa z gwiazdami?

Już wkrótce użytkownicy nk.pl będą mogli korzystać z nowego narzędzia do utrzymywania kontaktu z przyjaciółmi, rodziną i znajomymi - Śledzik.pl. W jego promocji mają pomóc polscy celebrities.

Podziel się
Dodaj komentarz

*Już wkrótce użytkownicy nk.pl będą mogli korzystać z nowego narzędzia do utrzymywania kontaktu z przyjaciółmi, rodziną i znajomymi - Śledzik.pl. W jego promocji mają pomóc polscy celebrities. *
Przedstawiciele Nasze-klasy zapowiadają, że - wzorem Twittera, którego do massmediów wprowadziły znane postacie z Hollywood - na Śledziku pojawi się kilka gwiazd polskiego showbiznesu. Według serwisu Plotek.pl, swój udział w promocji nowego narzędzia potwierdzili już Łukasz Zagrobelny, Anna Dymna i Łukasz "Mrozu" Mróz.

Główną zaletą Śledzika jest możliwość kontaktowania się w czasie rzeczywistym z osobami pozostającymi online. W nowym serwisie, dostępnym również dla internautów nieposiadających konta na Naszej-klasie, będzie można dzielić się filmami, obrazkami, ciekawymi linkami, czy muzyką.

Każdą wiadomość będzie można skomentować lub oznaczyć gwiazdką oraz nadać jej status prywatnej lub publicznej. Śledzik będzie dostępny na stronie głównej NK oraz pod własnym adresem: sledzik.pl, gdzie użytkownik otrzyma możliwość bezpiecznego zalogowania się za pomocą loginu i hasła z NK.

Tagi: serwis, polski, pomoc, strona, promocja, film, użytkownicy, online, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz