Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
polska
15.05.2009 12:10

Specjalna edycja Necamp

Już 21 maja o godzinie 18:00 specjalne spotkanie branży internetowej Netcamp, które odbędzie się w ramach Szczecińskich Dni Informatyki - Infotrendy 2009.

Podziel się
Dodaj komentarz

Już 21 maja o godzinie 18:00 specjalne spotkanie branży internetowej *Netcamp*, które odbędzie się w ramach Szczecińskich Dni Informatyki - Infotrendy 2009.

Tym razem spotkamy się w klubie Can-Can (ul. Partyzantów 2) gdzie porozmawiamy m.in. o reklamie internetowej, usability aplikacji internetowych oraz wykorzystaniu wideo online. Gościem specjalnym Netcampa będzie Jarosław Sobolewski, Dyrektor generalny Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska.

Po prezentacjach ok. 21 zapraszamy też na otwartą imprezę dla uczestników Infotrendów - Aftercamp w klubie Can-Can. Aby ułatwić networking wśród uczestników i zobaczyć kto się wybiera uruchomiono rejestrację na spotkanie oraz imprezę.

Agenda:

  • User Experience - wpływ internetu na aplikacje enterprise - Bartosz Wysocki i Piotr Zimoch, Blstream
  • Strategie wideo on-line - Nikodem Krajewski, Ideacto
  • Polski rynek reklamy internetowej i rola IAB Polska w animowaniu jego wzrostu - Jarosław Sobolewski IAB Polska.

Netcamp otrzymał patronat Europejskiego Roku Kreatywności i Innowacji 2009 przyznany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej a Infotrendy zostały objęte ramą programową obchodów Światowego Dnia Społeczeństwa Informacyjnego - Polska 2009 organizowanego przez Polskie Towarzystwo Informatyczne.

Więcej informacji o Netcampie na stronie http://www.netcamp.net.pl

Źródło: Netcamp

Tagi: polska, rynek, branży, reklamy, polski, wpływ, wideo, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz