Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Specjalna oferta Netii dla studentów

0
Podziel się:

1 września rusza nowa promocja Netii ,,Masz indeks, masz sieć". Dzięki niej, studenci w zasięgu infrastruktury kablowej Netii oraz należących do Grupy Netia sieci ethernetowych, będą mogli uzyskać wysokiej jakości dostęp do internetu z umową na osiem miesięcy na warunkach porównywalnych z promocyjnymi umowami, zawieranymi na 24 miesiące.

1 września rusza nowa promocja Netii „Masz indeks, masz sieć”. Dzięki niej, studenci w zasięgu infrastruktury kablowej Netii oraz należących do Grupy Netia sieci ethernetowych, będą mogli uzyskać wysokiej jakości dostęp do internetu z umową na osiem miesięcy na warunkach porównywalnych z promocyjnymi umowami, zawieranymi na 24 miesiące.

- Nowa promocja Netii jest skonstruowana tak, aby student nie musiał się martwić, co zrobić z umową na internet, gdy np. wygaśnie mu umowa najmu lokalu po zakończeniu roku akademickiego – powiedział Artur Dominiak, dyrektor departamentu rozwoju i zarządzania produktami HOME i SOHO/SME.

W ramach promocji „Masz indeks, masz sieć” student może podpisać umowę na usługę dostępu do internetu obowiązującą 8 miesięcy. Po tym okresie umowa może zostać przedłużona na czas nieokreślony z tą samą opłatą abonamentową. Warunkiem podpisania umowy jest posiadanie ważnej legitymacji studenckiej. W promocji są dostępne trzy warianty - za łącze 2 Mb/s opłata abonamentowa wynosi 49 zł miesięcznie, za 4 Mb/s – 59 zł, a za 8 Mbit/s – 79 zł.

Źródło: Netia

internet
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
interaktywnie.com
KOMENTARZE
(0)