Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
polska
12.08.2009 09:10

Spotkania online w GoldenLine

GoldenLine uruchamia możliwość organizacji spotkań na żywo przez Internet. Nowa usługa zostanie po raz pierwszy zaprezentowana i wykorzystana w praktyce dziś, przy okazji warsztatów ,,Mikrobloging w instytucjach finansowych".

Podziel się
Dodaj komentarz

**

GoldenLine uruchamia możliwość organizacji spotkań na żywo przez Internet. Nowa usługa zostanie po raz pierwszy zaprezentowana i wykorzystana w praktyce dziś, przy okazji warsztatów „Mikrobloging w instytucjach finansowych”.**

Uruchomienie nowej funkcjonalności jest wynikiem współpracy z firmą technologiczną TransmisjeOnline.pl, specjalizującą się w dedykowanych rozwiązaniach do komunikacji biznesowej przez Internet.

- Startujemy z zupełnie nowym, rewolucyjnym, jeśli chodzi o serwisy społecznościowe w Polsce, rozwiązaniem do komunikacji – twierdzi Mariusz Gralewski, prezes zarządu GoldenLine. - Teraz, za każdym razem, kiedy ktoś z użytkowników będzie organizował jakieś wydarzenie publiczne, event, konferencję czy po prostu spotkanie biznesowe, będzie mógł zaprosić do uczestniczenia w nim na żywo przez Internet dowolną ilość osób – tłumaczy korzyści wynikające ze spotkań online.

- Współpracę z GoldenLine rozpoczęliśmy kilka miesięcy temu. Nowa usługa spotkań online w tym serwisie społecznościowym dla profesjonalistów jest jej pierwszym owocem. Teraz czekamy na opinie samych użytkowników. Jeżeli zaczną z niej masowo korzystać, będzie to oznaczało, że trafiliśmy z pomysłem w dziesiątkę – mówi Szymon Pawlica, prezes zarządu TransimsjeOnline.pl.

Dziś po raz pierwszy w Polsce, w ramach serwisu społecznościowego, przeprowadzone zostanie otwarte spotkanie online. Użytkownicy tego serwisu społecznościowego będą mogli uczestniczyć na żywo w warsztatach „Mikrobloging w instytucjach finansowych” organizowanej przez Bankier.pl oraz Forum Komunikacji Finansowej, w ramach jednego z projektów fundacji InternetPR. Warsztaty skierowane są do PRowców instytucji finansowych, przedstawicieli mediów, blogerów i wszystkich osób zainteresowanych tematyką mikroblogów.

Warsztaty rozpoczną się dziś o godz. 16:15 w sali notowań warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych. Dzięki usłudze spotkań online, chętni będą mogli uczestniczyć w tym wydarzeniu na żywo, będąc fizycznie w dowolnym innym miejscu.

Aby wziąć udział w warsztatach należy dołączyć do spotkania na GoldenLine pod adresem: http://www.goldenline.pl/spotkanie/zmiana-mikrobloging-w-instytucjach-finansowych lub wejść bezpośrednio na stronę transmisji: www.transmisjeonline.pl/porobocie.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.porobocie.pl. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Źródło: Goldenline

Tagi: polska, internet, serwis, opinia, prezes, strona, spotkanie, użytkownicy, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz