Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
polska
07.08.2009 15:15

Sprytnie w metrze

Filmiki z portalu Spryciarze.pl będą wyświetlane w warszawskim metrze.

Podziel się
Dodaj komentarz

*Filmiki z portalu Spryciarze.pl będą wyświetlane w warszawskim metrze. *

Spryciarze.pl to największy w Polsce poradnik wideo. Każdy, kto che sprawdzić, jak zawiązać krawat, z grejpfruta zrobić jabłko, a koszulę złożyć w 3,5 sekundy - rozwiązań problemów tego typu może szukać na tym portalu. Poradnik powstał z inicjatywy zielonogórskich studentów Marcina Radziwonia i Artura Olszewskiego. Na początku wrzucali oni zabawne filmiki instruktażowe na portal YouTube.com, w końcu jednak zdecydowali się założyć własną stronę. W marcu 2008 r. ruszył więc portal Sprycierze.pl i od razu zdobył wielka popularność w sieci. Obecnie pochwalić się może 10 milionami odsłon miesięcznie i licznymi nagrodami: zdobył tytuł najciekawszego polskiego start-upu podczas X spotkania Barcamp, Perły Internetu KCS, "Wprost" uznało go za Witrynę Tygodnia, "PC World Komputer" za Witrynę Dnia.

Teraz Spryciarze.pl postanowili pójść o krok dalej i ze swoją ofertą wkroczyli do warszawskiego metra. Od początku sierpnia pasażerowie mogą oglądać specjalnie przygotowane materiały poradnikowe. Filmy wyświetlane są na prawie tysiącu monitorów CityINFOtv we wszystkich wagonach metra.

Filmiki pokazywany w warszawskim metrze albo już funkcjonują na portalu albo dopiero się tam pojawią. Nie są to filmy dodawane przez użytkowników, lecz kręcone przez pracowników portalu z Zielonej Góry. Autory skrócili je do 45 sekund, zamiast dźwięku wprowadzili napisy. Jak mówi Michał Szczerba, odpowiedzialny za marketing portalu, Spryciarze.pl od początku spodobali się podróżującym. - Dla mieszkańców Warszawy to zupełnie coś nowego. Dotychczas na ekranach monitorów w metrze mogli oglądać jedynie reklamy i artykuły prasowe, teraz pojawiło się coś, co ma wartość merytoryczną - wyjaśnia.

Tagi: polska, internet, materiały, reklama, sieci, polski, warszawa, strona, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz