Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
rynek
08.10.2009 14:26

Strony firmowe na Fotka.pl

Serwis społecznościowy Fotka.pl proponuje firmom nowe narzędzie promocji w sieci - Klany Produktowe.

Podziel się
Dodaj komentarz

Serwis społecznościowy Fotka.pl proponuje firmom nowe narzędzie promocji w sieci - Klany Produktowe.

Klany na Fotce.pl to grupy skupiające miłośników określonej tematyki lub marki, za pośrednictwem których, mogą oni wymieniać się opiniami m.in. o produkcie lub usługach danej firmy. Administrator Klanu Produktowego dysponuje interaktywnymi narzędziami pozwalającymi uczestniczyć w dyskusji, promować ofertę i kreować wizerunek marki. Możliwe jest dodawanie zdjęć lub prowadzenie firmowego bloga.

- Obecnie na rynku reklamy on-line zaobserwować można rosnącą popularność stron firmowych na Facebooku, wykorzystywanych przez firmy jako efektywne narzędzie budowania marki. Postanowiliśmy wpisać się w ten trend i udostępnić firmom alternatywne rozwiązanie, jakim są Klany Produktowe na naszym serwisie - komentuje Joanna Nieminuszczy, sales director w Fotka.pl odpowiedzialna za projekt Klanów Produktowych.

Serwis Fotka.pl przygotował 3 pakiety Klanów Produktowych dla firm. Podstawowy pakiet jest darmowy, natomiast pakiety Złoty oraz Platynowy posiadają więcej możliwości i pozwalają lepiej zaakcentować obecność marki na serwisie Fotka.pl, w zależności od potrzeb i oczekiwań klienta.

Jak dodaje Farida Saffarini, marketing director w Fotka.pl - Klany cieszą się coraz większą popularnością wśród naszych użytkowników. Niektóre z nich skupiają rzesze kilkudziesięciu tysięcy użytkowników, skupionych wokół danej marki.

Źródło: Fotka.net

Tagi: rynek, złoty, serwis, opinia, reklama, sieci, strona, marketing, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz