Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Sukces opengsm.pl

0
Podziel się:

Uruchomiony w połowie lutego br. symulator ofert operatorów komórkowych opengsm.pl na przestrzeni miesiąca przekroczył barierę pół miliona odsłon i 200 tysięcy unikalnych użytkowników.

Uruchomiony w połowie lutego br. symulator ofert operatorów komórkowych *opengsm.pl* na przestrzeni miesiąca przekroczył barierę pół miliona odsłon i 200 tysięcy unikalnych użytkowników.

Opengsm.pl to pierwszy symulator ofert operatorów komórkowych, który przeprowadza kompleksową kalkulację taryf operatorów, wskazując najlepszą z nich. O przydatności tej funkcji dla osób poszukujących opłacalnej taryfy, dobitnie świadczy ilość przeprowadzonych symulacji w liczbie od 12 do 15 tysięcy symulacji dziennie.

"Uważam, że użytkownicy docenili nasze działania, czego najlepszym dowodem jest tak wysoki wzrost oglądalności serwisu" - mówi pomysłodawca symulatora Konrad Wasilewski.

Docelowo serwis ma stać się swoistym kompendium wiedzy o ofertach operatorów komórkowych, użytkowaniu telefonów, platformą wymiany wiedzy i doświadczeń.

Źródło: OpenGSM.pl

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
interaktywnie.com
KOMENTARZE
(0)