Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Świstak.pl informuje o zmianach

0
Podziel się

2 lutego to Dzień Świstaka. Swistak.pl, informuje o planach dotyczących swojej wirtualnej waluty, współpracy ze sklepami internetowymi oraz o wprowadzeniu do serwisu funkcji społecznościowych.

Świstak.pl informuje o zmianach
bEhkekGJ

2 luty to Dzień Świstaka. Swistak.pl, serwis aukcyjny, informuje o planach dotyczących swojej wirtualnej waluty, współpracy ze sklepami internetowymi oraz o wprowadzeniu do serwisu funkcji społecznościowych.

"Skoncentrujemy się na trzech obszarach funkcjonowania Świstaka" - mówi Piotr Szymczak, Product Manager serwisu Swistak.pl. "Po pierwsze, rozwiniemy moŜliwości wykorzystania wirtualnej waluty serwisu (tzw. "srebrnych"), służącej obecnie przede wszystkim do promowania aukcji w obrębie Świstaka. Po drugie, zintensyfikujemy działania mające na celu wsparcie sklepów internetowych handlujących w serwisie. Po trzecie, wyposażymy serwis w funkcje społecznościowe. Nasze pomysły są na dość zaawansowanym etapie realizacji i zapowiadane zmiany pojawią się jeszcze w pierwszym kwartale tego roku." - podsumowuje.

Twórcy serwisu spodziewają się, że wśród użytkowników Świstaka szybko upowszechni się uruchomiona w połowie stycznia możliwość handlu "srebrnymi", pozwalająca zarabiać realne pieniądze na operacjach wirtualną walutą serwisu. Z kolei w pozyskaniu sklepów internetowych i zachęceniu ich do handlu na Świstaku pomogą mechanizmy "Świster" oraz "ŚwistakAPI". Służą one odpowiednio do automatycznego importu danych dotyczących produktów oferowanych przez sklepy internetowe oraz integracji z systemem transakcyjnym Świstaka.

bEhkekGL

W najbliższych tygodniach pojawi się również szereg dodatkowych zmian, takich jak:

  • uproszczona rejestracja nowych użytkowników, zachowująca jednocześnie wysokie standardy bezpieczeństwa transakcji,
    • rezygnacja z obligatoryjnego określania czasu trwania aukcji,
    • dodanie mechanizmów promocyjnych umożliwiających sprzedającym promowanie w oknie własnej aukcji innych przedmiotów wystawionych w serwisie.

Źródło: informacja prasowa

bEhkekHm
waluty
pieniądze
Źródło:
interaktywnie.com
KOMENTARZE
(0)