Notowania

niemcy
28.09.2009 13:20

Symetria dołącza do UX Alliance

Poznańska agencja Symetria została przyjęta do grona UX Alliance. UX Alliance to ogólnoświatowe stowarzyszenie, zrzeszające 20 firm zajmujących się badaniami usability.

Podziel się
Dodaj komentarz

Poznańska agencja Symetria została przyjęta do grona UX Alliance. UX Alliance to ogólnoświatowe stowarzyszenie, zrzeszające 20 firm zajmujących się badaniami usability.

Podczas 10. zjazdu UX Alliance, który odbył się w dniach 13 – 15 września w Bad Neuenahr (Niemcy), przedstawiciele Symetrii zaprezentowali swoją firmę przed przedstawicielami wszystkich członków UXa. Pod uwagę brane było dotychczasowe doświadczenie, wielkość oraz kondycja finansowa firmy. Prezentacja spotkała się z bardzo dobrym odbiorem ze strony UXa i wszystkie kraje jednogłośnie poparły polską kandydaturę.

Szeran Milo, e-marketing director Symetrii: - To dla nas wielkie wyróżnienie. UX Alliance zrzesza najlepsze światowe firmy zajmujące się użytecznością. Przynależność do tego grona otworzy nam drzwi z jednej strony do nowych, ciekawych wyzwań, jakimi bez wątpienia są międzynarodowe projekty. Z drugiej zaś pozwoli poznać nowoczesne, najbardziej aktualne metody przeprowadzenia badań oraz projektowania zorientowanego na użytkownika. Jesteśmy bardzo zadowoleni i pełni entuzjazmu do dalszych działań.

UX Alliance powstała w 2005 roku w Barcelonie. Na początku istnienia stowarzyszenia współtworzyły je firmy z Francji, Niemiec, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii oraz Stanów Zjednoczonych. Obecnie skupia 20 firm z całego świata, które mają na celu dostarczanie efektywnych międzynarodowych rozwiązań w dziedzinie User Experience. Organizacja do tej pory współpracowała przy 250 międzynarodowych projektach, testowanych w ponad 30 państwach, w których udział brało 15,000 uczestników.

Źródło: Symetria

Tagi: niemcy, polski, strona, francja, projekt, agencja, hiszpania, rok, e-marketing, strategie
Źródło:
interaktywnie.com
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz